شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱

کاناوارو: پوگبای یونایتد فایده‌ای برای یووه ندارد

کاناوارو: پوگبای یونایتد فایده‌ای برای یووه ندارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ فابیو کاناوارو در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت در مورد مسائل مختلفی از جمله آینده خود در حرفه سرمربیگری، ایوان پریشیج، پل پوگبا، کالیدو کولیبالی و... صحبت کرد. این سرمربی ایتالیایی در انتظار پیشنهادی از سوی یک باشگاه اروپایی است تا حرفه مربیگری خود را ادامه دهد. فابیو کاناوارو در این مصاحبه گفت:

می خواهم به زمین بازی برگردم اما عجله ای ندارم. با چندین باشگاه از انگلیس و اسپانیا صحبت کرده ام اما باید در مورد تصمیمم کاملاً متقاعد شوم. مسئله پول نیست اما باید جاه طلبی لازم برای رسیدن به اهداف مشخصی را حس کنم. برای تیم های سری آ پر کردن اختلاف و فاصله با تیم های لالیگا و لیگ برتر انگلیس کار پیچیده ای است. انتقال پریشیچ به لیگ برتر انگلیس نشانه خوبی نیست.
انتقال احتمالی پوگبا به یوونتوس؟

امیدوارم دوباره در یوونتوس پوگبای حقیقی را ببینیم، همان پوگبای دوره اول حضورش در یوونتوس. او باید انگیزه های درست را پیدا کند چون هافبکی که در چند فصل اخیر دیده ایم، برای یوونتوس یا فرانسه مفید و کارآمد نیست.

آینده کالیدو کولیبالی؟

کولیبالی مدافع قدرتمندی است و بازیکنان زیادی مانند او وجود ندارند. در عین حال، درک می کنم که برقراری تعادل در حساب و کتاب ها سخت است. گاهی یکی می خواهد پول ذخیره کند اما در بعضی مواقع، ریسک به معنای هزینه کردن است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.