دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

دی ماریا: مسی با سرمربی جدید پاری سن ژرمن خیلی بهتر خواهد شد

دی ماریا: مسی با سرمربی جدید پاری سن ژرمن خیلی بهتر خواهد شد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ آنخل دی ماریا، وینگر سابق پاری سن ژرمن به شایعات اخراج مائوریسیو پوچتینو از این باشگاه دامن زد اما این در حالی است که این سرمربی آرژانتینی تاکید دارد از قراردادش یک فصل دیگر باقی‌مانده است.

این وینگر 34 ساله که به‌دنبال پایان قراردادش از پی اس جی جدا می‌شود، معتقد است لیونل مسی زیر نظر سرمربی دیگری می‌تواند عملکرد بسیار بهتری نسبت به فصل 22-2021 داشته باشد. آنخل دی ماریا که این روزها شایعاتی مبنی بر انتقالش به یوونتوس شنیده می‌شود، در مصاحبه با TyC Sports در خصوص آینده لیونل مسی در پاری سن ژرمن گفت:

به‌نظر می‌رسد مائوریسیو پوچتینو از پاری سن ژرمن جدا شود. این یک تغییر بزرگ خواهد بود اما فکر می‌کنم مسی می‌تواند با چنین تغییری کنار بیاید. این موضوع [تغییر سرمربی پاری سن ژرمن] به مسی کمک می‌کند تا در فصل آینده بسیار بهتر باشد. فکر می‌کنم او فصل را خیلی خوب شروع خواهد کرد. مسی نسبت به فصل گذشته تطبیق بیش‌تری با تیم پیدا کرده و حس می‌کنم مسی در فصل جدید، بیش‌تر گل می‌زند، بیش‌تر گل می‌سازد و احساس راحتی بیش‌تری خواهد داشت.
وینگر آماده تیم ملی آرژانتین که می‌خواهد یک فصل دیگر در فوتبال اروپا بماند، در خصوص جدایی خودش از پاری سن ژرمن هم صحبت کرد:

بازیکنان دیگری هم هستند که قطعا از پاری سن ژرمن جدا می‌شوند. مورد من ساده‌ترین بود چون آن‌ها نمی‌خواستند قراردادم را تمدید کنند. این قطع همکاری از یک سو تلخ بود و از یک سو شیرین. به شکل ویژه‌ای از پاری سن ژرمن جدا شدم. یک شب فراموش‌نشدنی را سپری کردم. من به‌عنوان یک آرژانتینی، در کشور دیگری خداحافظی کردم و هر بازیکنی این را تجربه نمی‌کند. محبت هواداران پاری سن ژرمن در شب خداحافظی من، چیزی است که دست‌یابی به آن آسان نیست. سرودی که آن‌ها برایم خواندند، از خاطرم پاک نمی‌شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.