دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

محمد شریفی: اهل کری خواندن نیستم

محمد شریفی: اهل کری خواندن نیستم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبرورزشی، مصاحبه محمد شریفی را می خوانید:

فصلی که گذشت برای تو چطور بود؟

خب ما بعد از ۵ سال قهرمانی، فقط برای گرفتن جام فصل را شروع کردیم. هدفمان این بود که دبل هت تریک کنیم و در تاریخ پرسپولیس جاودانه شویم. تلاشمان را هم کردیم ولی این اتفاق رخ نداد و شرمنده هواداران پرسپولیس شدیم. خب من در همان نیم فصل نخست و بعد از چند بازی اول فیکس شدم و به گواه آمار و البته کارشناسان عملکرد خوبی داشتم. متاسفانه بعد از چند بازی از ناحیه کتف مصدوم شدم که همین موضوع باعث دور شدن من از ترکیب تیم شد. اگر مصدوم نمی شدم، قطعا بیشتر بازی می کردم و می توانستم به تیمم کمک کنم.

به نظرت دلیل نتیجه نگرفتن پرسپولیس و از دست دادن ۲ جام در این فصل چه بود؟

تیم ما به لحاظ امتیاز گیری بد کار نکرد ولی در چند بازی که خیلی نیاز به ۳ امتیاز داشتیم، امتیازات را به راحتی از دست دادیم و همین موضوع باعث شد تا از کورس قهرمانی جا بمانیم و جام‌ها را از دست بدهیم. به نظرم در بعضی بازی‌ها واقعا بدشانسی آوردیم و درحالیکه تیم برتر زمین بودیم و می‌بایست برنده می‌شدیم، این اتفاق نیفتاد و خیلی راحت به حریفان امتیاز دادیم. باز هم می‌گویم اگر بدشانسی و یکسری اتفاقات نبود، الان جای ما و تیم قهرمان عوض می‌شد. به نظرم تیم ما امسال لیاقت گرفتن حداقل یک جام را داشت.
استقلال در این فصل موفق شد بدون باخت قهرمان شود و همین موضوع بهانه ای برای کری بین هواداران استقلال و پرسپولیس شده است. نظر تو در این خصوص چیست؟

من خیلی اهل کری خواندن نیستم و به نظرم باید در زمین حرف هایمان را بزنیم. ما هم ۵ قهرمانی متوالی داریم که فوق العاده بوه و رکوردی بی نظیر است.
قراردادت را با پرسپولیس تمدید می کنی؟

واقعیت این است که صحبت هایی از طرف باشگاه پرسپولیس با من انجام شده است. چند پیشنهاد خوب هم دارم ولی قطعا اولویتم بازی برای پرسپولیس است. به طور حتم طی چند روز آینده به باشگاه خواهم رفت و در خصوص تمدید قرارداد صحبت خواهیم کرد. امیدوارم هرچه خیر است رقم بخورد. بازی برای پرسپولیس افتخار بزرگی است و امیدوارم اتفاقی بیفتد که به نفع من و پرسپولیس باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.