دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰

آرش قادری: با توجه به نفوذ آب در داخل زمین نمی ‌توانستیم یک پاس سالم به هم بدهیم

آرش قادری: با توجه به نفوذ آب در داخل زمین نمی ‌توانستیم یک پاس سالم به هم بدهیم

مدافع پیکانی ها در خصوص گلی که به تیم شهر خودرو زد صحبت هایی را انجام داده است

به گزارش طرفداری، آرش قادری درباره برتری پیکان تهران مقابل شهر خودرو در هفته دوم لیگ برتر به فارس گفت:

روز گذشته بازی خوبی مقابل شهر خودرو انجام دادیم و به آنچه که می‌خواستیم رسیدیم. شهر خودرو تیم خوبی است اما ما هم نفرات جوان و خوبی داریم. از زمانی که مهدی تارتار هم به تیم اضافه شده، نظم خوبی به پیکان داده و بازی به بازی بهتر می‌شویم. امیدوارم بتوانیم در این فصل نتایج خوبی کسب کنیم.

قادری درباره لغو شدن ادامه برگزاری این بازی در روز شنبه گفت:

برگزاری بازی با آن کیفیت زمین ورزشگاه شهر قدس و بارندگی خیلی ما را اذیت کرد. شرایط زمین به دلیل بارش باران به شکلی بود که بدن تمام بازیکنان پس از 20 دقیقه خسته شد. واقعا هم وضعیت برای ادامه مسابقه مقدور نبود و نمی‌توانستیم در آن زمین کار را ادامه بدهیم. متأسفانه با اصرار روی انجام شدن دیدار پیکان و شهر خودرو در چنین شرایطی تنها زمین ورزشگاه شهر قدس خراب شد و پس از 20 دقیقه داور تصمیم گرفت بازی را لغو کند.

مدافع پیکان افزود:

با توجه به نفوذ آب در داخل زمین، توپ روی آن حرکت نمی‌کرد و نمی‌توانستیم یک پاس سالم به هم بدهیم، اما داور ابتدا با برگزار نشدن بازی مخالفت کرد که البته پس از 20 دقیقه خودش هم متوجه شد شرایط برای انجام شدن ادامه این دیدار فراهم نیست.

قادری در باره میزان شناخت بازیکنان پیکان از ورزشگاه دستگردی که ادامه دیدار این تیم و شهر خودرو در آن برگزار شد افزود:

آخرین بار فصل  گذشته مقابل تیم سایپا در ورزشگاه دستگردی برگزار کردیم. کیفیت این زمین خوب است و ما هم شناخت خوبی نسبت به آن داریم. ضمن اینکه پیکان روی زمین فوتبال بازی می کند و برگزاری ادامه مسابقه در این زمین به سودمان شد. خدا را شکر می‌کنم توانستیم 3 امتیاز شیرین را کسب کنیم.

قادری درباره به ثمر رساندن گل برتری پیکان مقابل شهر خودرو گفت:

این گل روی زحمت بچه‌ها حاصل شد و خدا را شکر می‌کنم گلی که به ثمر رساندم سبب شد مقابل شهر خودرو برنده شویم.

مدافع تیم پیکان در باره اعتراض کادر فنی شهر خودرو به اتلاف وقت شاگردان مهدی تارتار گفت:

همه تیم پیکان و آقای تارتار را می‌شناسند. هیچ وقت ما دنبال زمین انداختن خودمان و کشتن وقت نیستیم. در بازی دیروز هم تنها یک تا دو صحنه هم اتفاق افتاد که واقعا بازیکنان ما مصدوم شدند و این گونه نبود که بخواهند بدون برخورد خودشان را روی زمین بیندازند. این دیدار هم تحت فشار برگزار می‌شد و چنین آسیب‌دیدگی‌هایی در آن طبیعی است.

قادری درباره این که آیا حواشی ایجادشده تاثیری در عملکرد آن ها نداشت، گفت:

تمام تمرکز ما روی بازی بود و اصلاً نگاه نمی‌کردیم اعضای تیم حریف چه صحبت‌هایی مطرح می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌کنند.  فکر می کنم مهدی رحمتی به این موضوع بی دلیل حساس شده است.

قادری درباره شکست هفته گذشته پیکان مقابل صنعت نفت آبادان توضیح داد:

در آن دیدار تیم صنعت نفت را تا حدی دستکم گرفتیم. پس از به ثمر رساندن گل اول، فرصت‌های زیادی برای زدن گل دوم داشتیم و اگر این اتفاق رخ می‌داد، کار حریف تمام بود، اما توپ‌های ما به گل نرفت و دو گل بد خوردیم. در نهایت درحالی نتیجه را واگذار کردیم که استحقاق شکست را نداشتیم.

بازیکن پیکان درباره اضافه شدن شاهین طاهرخانی به خط دفاعی این تیم گفت:

شاهین مدافع باکیفیتی است و صد درصد با تجربه‌ای که از بازی در تیم استقلال دارد می‌تواند به ما هم کمک کند. اکنون هم انگیزه بالایی دارد. خدا را شکر تیم پیکان در هر پست چند بازیکن باکیفیت و خوب دارد و رقابت در تیم ما خیلی بالا است. با همین انگیزه‌ای که در تمرینات داریم،برای کسب 3 امتیاز در هر بازی حاضر می شویم.

قادری درباره این که با توجه به اشتباهات داوری دو دیدار اخیر تیم ذوب‌آهن نگران قضاوت بازی بعدی پیکان مقابل این تیم نیستند گفت:

امیدوارم اتفاق‌هایی که در دو هفته اخیر در داوری بازی های ذوب‌آهن رخ داده منجر به این نشود که داور دیدار ما با این تیم بخواهد با ترس قضاوت کند یا قضاوت خوبی نداشته باشد. داوران ایرانی باتجربه هستند و تمام تمرکزشان روی بازی است. امیدوارم با  یک نمایش خوب از اصفهان هم دست پر برگردیم.

قادری درباره هدف‌گذاری تیم پیکان در فصل جدید اضافه کرد:

باید از عبدالله ویسی که سال گذشته برای حفظ پیکان و امسال هم در دوران آماده‌سازی این فصل زحمت زیادی کشید تشکر کنم. به هر دلیلی وی نتوانست در تیم ما بماند، اما مهدی تارتار هم مربی کاربلدی است و تیم ما هم کیفیت خوبی دارد. هدف‌گذاری‌مان قرار گرفتن در رتبه‌های بالای جدول است و نیم نگاهی هم به سهمیه آسیا داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.