چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱

پاشازاده: انتخاب مهدوی کیا درست نبود

پاشازاده: انتخاب مهدوی کیا درست نبود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ مهدی پاشازاده در گفتگو با ایلنا،  درباره انتخاب سرمربی استقلال  اظهار داشت: تصمیم‌گیری در این زمینه سخت است و نمی‌توان گفت اگر فلان گزینه انتخاب شود، موفق نمی‌شود. اگر آرامش و حمایت لازم صورت بگیرد، هر گزینه چه داخلی یا خارجی می‌تواند نتیجه بگیرد. اگر چارچوب مدیریت و حمایت هواداران مثل فصلی که گذشت، درست باشد، هر گزینه‌ای (داخلی ـ خارجی) موفق می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که با گزینه داخلی یا خارجی موافق است، عنوان کرد: چه گزینه داخلی باشد چه خارجی، موافقم. اگر گزینه خارجی واقعاً خوب و کسی کنارش حضور داشته باشد که تیم را جمع‌وجور کند، موفق می‌شود، همه اینها بستگی به بودجه باشگاه دارد و این‌که چقدر می‌تواند مانور قدرت و امکانات داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال  در خصوص مذاکره استراماچونی و استقلال، گفت: از نظر من نه، چون کسی که رفته، دیگر رفته است. ایتالیایی‌ها در گرفتن این جور پول‌ها تبحر دارند، شاید به‌لحاظ قرارداد می‌تواند پولش را بگیرد اما این‌که بگوید "هواداران استقلال در قلب من هستند." و مطالبات دو فصل را بخواهد، خیلی منطقی نیست که دوباره به فکر بازگرداندن او باشند.

پاشازاده پیرامون اینکه آیا جواد نکونام می تواند در استقلال موفق باشد، تصریح کرد: ما بی‌تجربه‌تر از فرهاد مجیدی نداشتیم که با استقلال موفق شد، بنابراین، بقیه هم می‌توانند موفق باشند به‌شرط اینکه بستر آن را آماده کنند. اگر بستری که در فصل گذشته مهیا شد، برای گزینه داخلی یا خارجی فصل آینده آماده نباشد، نابود خواهد شد.

وی در خصوص نحوه جدایی فرهاد مجیدی، گفت: هیچ نظری ندارم، شخصیت فرهاد همین گونه بوده است، او تصمیمش را گرفت و رفت.

پیشکسوت استقلال، گفت: برخی هواداران استقلال در فضای مجازی خواهان جذب مربی خارجی هستند و عده‌ای هم داخلی. اینها خوراک یک‌سری افراد هستند که منفعت‌شان در این مسائل است. یک‌سری ناخواسته وارد این موج و فضا می‌شوند.

پاشازاده با ارزیابی شرایط اردوی تیم ملی در قطر گفت:وضعیت هم خوب است، هم بد. خوبی‌اش این است که تیم خوبی داریم ولی در بحث تدارک و بازی‌های تدارکاتی دچار مشکل هستیم.

وی با اشاره به شرایط تیم امید ایران، اظهار داشت: واضح و روشن بود که چنین اتفاقی رخ می‌دهد، وقتی انتخاب اشتباه انجام می‌شود یک نسل را می‌کُشیم. وضعیت تیم جوانان هم مثل تیم امید می‌شود. کسانی که سرمربی تیم امید را انتخاب کردند، انتخاب‌شان درست نبود. مهدی (مهدوی‌کیا) دوست من و پسر خوب و باهوشی است و می‌تواند موفق باشد اما وقتی سرمربی یک تیم در رده باشگاهی نبوده است، کسانی که در کمیته فنی فدراسیون فوتبال نشسته‌اند با رابطه آمده‌اند، وقتی با رابطه بیایند انتخاب‌های‌شان هم با رابطه خواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.