یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

نتایج نهایی قهرمانی کشور پیشکسوتان بانوان در رشت

نتایج نهایی قهرمانی کشور پیشکسوتان بانوان در رشت

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدمینتون مسابقات قهرمانی کشور پیشکسوتان بانوان روز جمعه 20 خردادماه خاتمه یافت.

مسابقات بدمینتون قهرمان کشوری پیشکسوتان بانوان به میزبانی هیات بدمینتون استان گیلان در رشت به مدت دو روز برگزار شد.

قهرمان کشوری پیشکسوتان بانوان به میزبانی هیات بدمینتون استان گیلان و با مشارکت شهرداری رشت به مدت دو روز در تاریخ ۱۹ و ۲۰ خرداد در ۶ رده سنی مختلف به صورت انفرادی آزاد و دوبل آزاد در سالن حجاب منظریه و سالن تخصصی هیات بدمینتون استان واقع در مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد که نفرات برتر در هر رده سنی معرفی شدند.

در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال انفرادی آزاد نگین امیری پور از تهران مقام اول را کسب کرد، صحابه فرد از تهران در رده دوم و غزاله طوسی و سمیه ناصری از تهران مقام سوم مشترک را کسب کردند.

در رده سنی ۳۵ تا ۳۹ سال دوبل آزاد نگین امین‌پور و صحابه فرد از تهران به مقام اول دست یافتند، غزاله طوسی و سمیه ناصری از تهران به مقام دوم، حمیده ترکمانی و زهرا گودرزی از البرز و معصومه آذرپور و سونا کاظمی از گلستان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال انفرادی آزاد رقیه حسنی از مازندران مقام اول، بهاره محمودیه از منطقه آزاد کیش مقام دوم و سمانه نادری از تهران و مریم جوامع از خراسان شمالی رتبه سوم مشترک را کسب کردند.

در رده سنی ۴۰ تا ۴۴ سال دوبل آزاد فاطمه جوانیان و رقیه حسنی از مازندران در رده اول، مینا رواقی اردبیلی و سمانه نادری از تهران در رده دوم، مریم خواجه منصوری و زینت شرف آبادی از یزد و رویا افراسیابی و مریم جوانمرد از خراسان شمالی در رده سوم مشترک قرار گرفتند.

در رده سنی ۴۵ تا ۴۹ سال انفرادی آزاد فاطمه جوانیان از مازندران مقام اول، رویا افراسیابی از خراسان شمالی مقام دوم، هرمین آرمین مهر از تهران و کلثوم فغان زاده از مازندران به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در رده سنی ۴۵ تا ۴۹ سال دوبل آزاد هرمین آرمین مهر و کمند محدور از تهران در جایگاه اول، ماهرخ خلیقی و آزاده غنی از خراسان رضوی در جایگاه دوم، سمیرا الماسی پور و معصومه روحی گیلاوند از گیلان و ملیحه زارعی ولی آباد و هاجر قربانی از البرز در جایگاه سوم مشترک قرار گرفتند.

در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال انفرادی آزاد سیمین مهدوی از تهران به مقام اول، حمیرا حبیبی از تهران به مقام دوم و لعیا کاوندی از زنجان و سیما میرزایی از خراسان رضوی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در رده سنی ۵۰ تا ۵۴ سال دوبل آزاد حمیرا حبیبی و سیمین مهدوی از تهران به مقام اول، زهرا عبدالهی و سیما میرزایی از خراسان رضوی مقام دوم، ثروت اسلامیان و لعیا کاوندی از زنجان و گلریز امیدواری و فاطمه محمد میرزایی از یزد به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در رده سنی ۵۵ تا ۵۹ سال انفرادی آزاد طاهرپور قنبر از گیلان به مقام اول، فریبا جلالیان از تهران به مقام دوم و میترا شکوهی مهر از اصفهان و فاطمه محمد نژاد از گیلان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در رده سنی ۵۵ تا ۵۹ سال دوبل آزاد فاطمه محمد نژاد و طاهر پور قنبر از گیلان، فریبا جلالیان از تهران و شمس علی پور از گیلان، زهرا شلیله و مریم جمشیدیان از همدان و ناهید خاک پروری و مریم رحمتی از تهران به ترتیب در رده اول، دوم و سوم مشترک قرار گرفتند.

در رده سنی بالای۶۰ سال انفرادی آزاد هاجر مروج حریری از گیلان مقام اول، سعید طالبی از گیلان به مقام دوم، زهرا شلیله از همدان و افسون شمیم از فارس به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در رده سنی بالای ۶۰ سال دوبل فریده طالبی و هاجر مروج حریری از گیلان مقام به مقام اول، طاهره السادات برومند و مینو حیدریان از تهران به مقام دوم، اعظم ایزدی و شهناز جلالوندی از مرکزی و محبوبه احمد اصفهانی زهرا سراوانی از اصفهان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در مراسم پایانی و اهداء جوایز سرکار خانم مددی نائب رئیس فدراسیون بدمینتون و جناب آقای فاتحی ریاست هیئت بدمینتون استان گیلان حضور داشتند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.