شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

پادووانی: دادگاه CAS هنوز تصمیم جدی در خصوص پرونده من نگرفته است

پادووانی: دادگاه CAS هنوز تصمیم جدی در خصوص پرونده من نگرفته است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایراتن ورزشی و به نقل از فرهیختگان، درحالی‌ که اعلام حکم نهایی دادگاه CAS درباره پرونده شکایت لئوناردو پادوانی از استقلال بارها به‌تعویق افتاده، همچنان خبری از صدور حکم نیست و این مساله باعث بروز شایعاتی هم شده است. پیش‌تر قرار بود حکم نهایی در تاریخ 19 فروردین اعلام شود اما به‌تاخیر افتاد و در مرحله بعدی صحبت از تاریخ 13 خرداد به‌میان آمد اما درحالی‌که چندی روزی از این تاریخ هم گذشته خبری از صدور رای نشده و این شایعه عجیب مطرح شده که رای صادر شده و چون به‌نفع استقلال نیست تلاش می‌شود رای صادره اعلام نشود! با این حال پادووانی که بعد از مصدومیت سنگین در استقلال ویلچرنشین و خواستار غرامت عجیب 9میلیون دلاری شده در واکنش به استعلام فرهیختگان پاسخی کوتاه داد و گفت:

در این خصوص‌ فقط می‌توانم‌ بگویم هنوز تصمیمی از ‌جانب CAS گرفته نشده است.
مدیران استقلال پیش از این نیز تاکید کردند که دفاعیات لازم را درخصوص این پرونده انجام داده‌اند و بعید است خطری جدی باشگاه را تهدید کند.

این بازیکن برزیلی حدود 100هزار دلار از استقلال طلب داشت که این مبلغ نیز در همان زمان آماده پرداخت بود اما با کشاندن کار به دادگاه عالی ورزش با این بهانه که استقلالی‌ها قصور پزشکی مرتکب شده‌اند، خواستار غرامت حدود 9 میلیون دلاری شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.