سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

عطایی: ژاپن تیمی کامل بوده و بدون تغییر به لیگ ملت‌ها آمده است

عطایی: ژاپن تیمی کامل بوده و بدون تغییر به لیگ ملت‌ها آمده است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ بهروز عطایی پس از پیروزی 3 بر صفر تیم ملی ژاپن برابر ایران در لیگ ملت‌های 2022 اظهار داشت: پیش‌بینی یک بازی سخت را داشتیم و در وضعیتی برابر این تیم قرار گرفتیم که ژاپن تیمی کامل بوده و با تمام قدرت وارد این مسابقات شده است. تیمی که در المپیک حاضر بود، بدون تغییر به این مسابقات آمد، اما تیم ایران با تغییرات متعدد در لیگ ملت‌ها حاضر شد.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: می‌دانستیم بازی سختی در پیش داریم و همین‌طور هم شد. در روزی که همه بازیکنان خوب نیستند، می‌توان به دلیل مشخصی برای این موضوع رسید و آن هم اینکه فاصله کم زمانی مسابقه قبل و این بازی اثر نامطلوب روی بدن بازیکنان گذاشت و بدن‌شان همراهی نمی‌کرد. حتی در دو فاکتور سرویس و حمله که همیشه خوب بودیم در این مسابقه خوب عمل نکردیم، ژاپن اما خوب بازی کرد و پیروز شد.

عطایی با تأکید بر اینکه راهی طولانی پیش روی تیم ملی ایران است، تصریح کرد: مرحله به مرحله جلو می‌رویم. در این هفته نخست با دو برد و دو باخت مسابقات را به پایان رساندیم و در ادامه هم عملکردمان رو به رشد خواهد بود.

وی در پایان در خصوص تغییرات احتمالی در ترکیب 14 نفره تیم ملی در هفته دوم لیگ ملت‌ها هم گفت: دو تا سه بازیکن را برای هفته دوم جابه‌جا خواهیم کرد و از لیست 25 نفره که در اختیار فدراسیون جهانی گذاشتیم، استفاده بهینه خواهیم داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.