دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

نویر: امیدوارم بالاخره ایتالیا را مغلوب کنیم

نویر: امیدوارم بالاخره ایتالیا را مغلوب کنیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ تیم ملی آلمان در طول تاریخ و در مسابقات رسمی موفق به شکست ایتالیا نشده و فقط یک بار در یورو 2016 در ضربات پنالتی بر این تیم غلبه کرده است. در آستانه تقابل دو تیم در مرحله گروهی لیگ ملت های اروپا، مانوئل نویر در نشست خبری حضور پیدا کرده و مدعی شد پیروزی مقابل ایتالیا باعث می شود فصل فوتبالی برای آنها شیرین تمام شود.

مانوئل نویر گفت: "من همیشه باید خودم را با مدافعانی که مقابل من بازی می کنند وفق بدهم و این بستگی به سطح بازی آنها و ساختار تیمی دارد. این روند همچنین به آمادگی بدنی نیز مربوط می شود. به زمین می‌رویم و خواهیم دید تا چه زمانی من آمادگی جسمانی خوبی خواهم داشت و می توانم عملکرد درخشانی ارائه دهم.

پیروزی در مسابقه فردا طعم خوبی خواهد داشت، زیرا در سال های اخیر در یک بازی بیش از 90 دقیقه مقابل ایتالیا پیروز نشده ایم و در سال 2016 نیز پیروزی در ضربات پنالتی رخ داد. اگر سه امتیاز این مسابقه را بگیریم پایان خوبی برای فصل خواهیم داشت و موفق شده ایم یک تیم بزرگ را شکست دهیم.

رویارویی با جان لوییجی دوناروما در مسابقه فردا شب؟ این وظیفه من نیست که قضاوت کنم که چه کسی دروازه‌بان بهتری است و البته خیلی های دیگر نیز هستند. حتی در رختکن تیم ملی آلمان نیز دروازه بان های بزرگی وجود دارند که در سطح بالایی کار می کنند. به طور کلی، سنگربانان امروزی عملکرد فوق العاده ای دارند و بسیار درخشان کار می‌کنند."

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.