سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

حشمت مهاجرانی: تیم مجیدی تغذیه کننده تیم ملی امارات است

حشمت مهاجرانی: تیم مجیدی تغذیه کننده تیم ملی امارات است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبرورزشی، مصاحبه حشمت مهاجرانی را می خوانید:

حضور فرهاد مجیدی در فوتبال امارات را چطور ارزیابی می کنید؟

فرهاد مجیدی در دبی زندگی می کند و به شرایط امارات کاملاً آشناست. مجیدی در فوتبال امارات بازی کرده و در باشگاه الوصل و الاهلی حضورداشته و در تیم العین هم به عنوان یار کمکی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و شناخت کاملی از فوتبال این کشور دارد. به همین خاطر خودش به خوبی می داند که به کجا آمده و چه برنامه ای مدنظرش است.

از تیم الاتحاد کلبا شناخت دارید؟

بله! تیمی که مجیدی سرمربیگری آن را قبول کرده هرگز تیمی نبوده که برای قهرمانی مدعی بوده باشد. تیم کلبا همیشه یک جایگاه ته جدولی داشته و حالا اگر فرهاد مجیدی بتواند با آوردن بازیکنان خوب و هنر مربیگری که دارد این تیم را احیا کند و در جدول بالا بکشد حتماً برای خودش کارنامه موفقی رقم خواهد زد.
درباره این تیم اطلاعات بیشتری دارید؟

این تیم جزو تیم‌های شرقی امارات به شمار می‌رود .اما نکته جالب توجه درباره این تیم این است که با وجود کم و کاستی هایی که این تیم داشته و جایگاه پایین جدولی اش همیشه بازیکنانی را در تیم ملی فوتبال امارات داشته است.
درست است که مجیدی بعد از شما اولین ایرانی است که در امارات مربیگری می کند؟

خیر! اتفاقا در همین تیم دو ایرانی دیگر کار کرده اند. فرهاد مجیدی اولین مربی ایرانی نیست که در این باشگاه کار می کند. پیش از این خود من وقتی در امارات بودم شرایطی فراهم کردم که رایکوف (سرمربی اسبق تیم تاج) که به دنبال تیمی برای مربیگری می گشت، همین باشگاه را برایش در نظر گرفتم و او هدایتش را در دست گرفت. بعد از رایکوف هم جلال طالبی و زنده یاد منصور پورحیدری در این باشگاه کار و خدمت کردند.
آن زمان این تیم در کدام دسته بود؟

این تیم در دوران حضور جلال طالبی و منصور پورحیدری با اینکه تیم در دسته دوم لیگ فوتبال امارات قرار داشت ولی شخصاً به آنجا رفتم و شش بازیکن از این تیم را برای تیم ملی فوتبال امارات انتخاب کردم و به اردوی تیم ملی بردم. جالب بود که همان شش بازیکن هم نفرات فیکس و اصلی و اثرگذار تیم ملی امارات شدند.
فکر می کنید مجیدی در این تیم موفق شود؟

بستگی به تلاش خودش دارد ولی به طور کلی برای فرهاد مجیدی در این تیم آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به آنچه مدنظرش در امر مربیگری است برسد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.