دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

مارسلو: بزرگترین باشگاه جهان را با عنوان پرافتخارترین بازیکن ترک می کنم

مارسلو: بزرگترین باشگاه جهان را با عنوان پرافتخارترین بازیکن ترک می کنم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ مارسلو پس از 15 سال حضور در رئال مادرید، این تیم را به عنوان کاپیتان و پرافتخارترین بازیکن تاریخ باشگاه را ترک می کند. مراسم تجلیل از مارسلو در شهرک رئال مادرید برگزار شد و خود این بازیکن هم یک سخنرانی احساسی انجام داد؛ سخنرانی ای که چند مرتبه به دلیل اشک هایش متوقف شد.

می خواهم حرفی را به زبان بیاورم که تا پیش از این آن را جایی عنوان نکرده ام؛ می خواهم از رائول تشکر کنم، کسی که هنگام ورودم به باشگاه کمک زیادی به من رساند؛ رائول، تو کمک فوق العاده ای برای من بودی، مخصوصا زمانی که پسرم انزو متولد شد. هیچ وقت فراموش نمی کنم که به مناسبت تولد او به من هدیه دادی. قطعا تا ابد نصیحت هایت را هم فراموش نخواهم کرد. از تو و خانواده ات متشکرم، همیشه می خواستم مثل تو باشم.
از همه هم تیمی ها و مربیانم تشکر می کنم؛ اما فراتر از آن قدردان افرادی مانند حراست باشگاه، کارکنان و کارگران هستم؛ همه آنهایی که پشت صحنه کار کردند. می خواهم نقش آنها را ستایش کنم چون وقتی که تمرکزم همیشه روی بازی کردن بود، آنها همه چیز را به خوبی تدارک می دیدند. از همسرم ممنونم چون از ابتدای فوتبالم همیشه کنار من ایستاد. اگر امروز به کسی که هستم تبدیل شده ام، به خاطر توست کلاریس. وقتی برزیل را برای پیوستن به رئال مادرید ترک کردم، رویای بازی در لیگ قهرمانان اروپا را داشتم؛ امروز در حال ترک بزرگترین باشگاه جهان با عنوان پرافتخارترین بازیکن تاریخ آن هستم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.