سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

مهاجرانی: این برنامه ریزی در مسیر جام جهانی در شأن تیم اول آسیا نیست

مهاجرانی: این برنامه ریزی در مسیر جام جهانی در شأن تیم اول آسیا نیست
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ حشمت مهاجرانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار ایران مقابل الجزایر اظهار داشت: دیدارهای تدارکاتی پیش از جام جهانی باید شبیه سازی حریفان ما در این مسابقات باشد و الجزایر چنین خصوصیاتی نداشت و از جایی که موفق نشدیم بازی مناسب‌تری برگزار کنیم ناچار تن به این دیدار دادیم و به نوعی رفع تکلیف بود. به هر حال جام جهانی نزدیک است و فرصت زیادی نداریم و برنامه آماده‌سازی تا اینجای کار اینطور که به نظر می‌رسد خوب نبوده است و فرصت های زیادی را از دست دادیم و از این به بعد باید با برنامه‌تر عمل کنیم و در شأن تیم ملی ایران که رنکینگ اول آسیا را در اختیار دارد این نیست که با برنامه ریزی ضعیفی وارد مسابقات شود و خدای نکرده در جام جهانی نتوانیم از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.

وی در مورد عملکرد تیم ملی مقابل الجزایر گفت: عملکرد تیم ملی درا ین دیدار خوب نبود و چینش خط دفاعی به نظرم مشکل داشت و پر اشتباه ظاهر شدیم و اتفاق امیدوارکننده‌ای در این بازی ندیدم ولی امیدوارم حداقل از لحاظ رفع اشکال و پیدا کردن نواقص برای تیم ملی و کادرفنی کارکرد داشته باشد و نکاتی توانسته باشند از این بازی استخراج کنند که در آینده به درد بخورد.

پیشکسوت فوتبال در مورد گروه بندی تیم ملی ایران در جام جهانی عنوان کرد: کار سختی در جام جهانی در پیش داریم و با این شرایطی که من می‌بینم نباید خیلی امیدوارم باشیم. من به شخصه از مسئولان فدراسیون و تیم ملی و امثال آقای ماجدی و استیلی انتظارم بیشتر از این است که تا اینجا نشان داده شده و امیدوارم از این به بعد برنامه ریزی خوبی انجام شود چرا که دیدارهای تدارکاتی مناسب که محک جدی برای ملی پوشان باشد از نان شب برای ما واجب تر است. اگر برنامه ریزی درستی در این چند ماه باقی مانده نداشته باشیم واقعاً نباید انتظاری در جام جهانی از این تیم داشت.

مهاجرانی در مورد عملکرد اسکوچیچ عنوان کرد: در مورد کادرفنی صحبت زیاد است و الان ترجیح می‌دهم خیلی به این موضوع ورود نکنم ولی تصمیمات اشتباه در این مدت کم نبوده است و الان هم نمی‌دانیم واقعاً بازی با الجزایر را کادرفنی درخواست کرده یا تصمیم مسئولان فدراسیون فوتبال بوده است. به هر حال الان زمان هشدار دادن است و وقتی زمان از دست برود دیگر حرف زدن فایده ندارد.

وی در مورد حضور مجیدی در لیگ امارات به عنوان سرمربی هم خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی با قهرمان کردن استقلال وارد این فضا شده و این یک رزومه خوب برای او محسوب می‌شود و با توجه به اینکه سالها در امارات زندگی کرده و اینجا بازی کرده است فضای فوتبال امارات را به خوبی میشناسد و با آن بیگانه نیست. تیمی که در اختیار گرفته هم مدعی قهرمانی نیست و فشاری به اون صورت برای نتیجه گرفتن روی او وجود ندارد و همین یک پوئن مثبت است و فکر می‌کنم به او فرصت کافی داده شود تا تفکراتش را پیاده کند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.