دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

واکنش پزشک سپاهان به توهین سرمربی ماشین سازی: من خجالت کشیدم

واکنش پزشک سپاهان به توهین سرمربی ماشین سازی: من خجالت کشیدم

پزشک تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت نباید در مورد یک شخص زحمتکش، به خصوص از قشر بانوان که باعث افتخار ما هستند، از چنین عبارات و واژه‌هایی استفاده کنیم.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، ربیعی در ابتدا اظهار داشت:

حقیقتا هیچ وقت دوست ندارم وارد حاشیه بشوم اما چند روز پیش در رسانه‌ها دیدم فردی که به عنوان مربی برایش احترام هم قائلم، صحبت‌هایی را در مورد دکتر هراتیان مطرح کرد.

وی ادامه داد:

ما پزشکان می‌دانیم که دکتر هراتیان چقدر زحمت می‌کشد و چقدر خودش و همکارانش تحت فشار هستند. با اینکه بیشترین سخت‌گیری را در مورد سپاهان انجام دادند و بیشترین فشار را به تیم ما آوردند به طوریکه 12-13 بازیکن ما مورد معاینه مجدد قرار گرفتند و شاید آخرین تیمی بودیم که مجوز گرفتیم اما این کار به خاطر مسائل علمی و سلامتی بازیکنان است. همکاران ما در ایفمارک زحمت می‌کشند و هدفشان این است که مشکل پزشکی برای کسی پیش نیاید.

پزشک تیم فوتبال سپاهان تصریح کرد:

این سخت‌گیری‌ها طبیعی است. آن‌ها هم از ما انتظار دارند کارهای تشخیصی را دقیق انجام بدهیم تا بازیکنی در طول فصل دچار مشکل نشود. نباید در مورد یک عزیز زحمتکش به خصوص از قشر بانوانی که باعث افتخار ما هستند از این عبارات و واژه‌ها استفاده کنیم. وقتی این اتفاق را در تلویزیون دیدم، واقعا خجالت کشیدم و ناراحت شدم.

وی با اشاره به اینکه زهره هراتیان در مجامع بین‌المللی از اعتبار و احترام زیادی برخوردار و صاحب کرسی است، گفت:

باید حرمت را حفظ کنیم. شاید آن دوست عزیز عصبانی بوده و حرفی را به زبان آورده است. حالا که عصبانیتش برطرف شده، فکر کند و ببیند که آیا صحبت‌هایش در مورد خانمی که مسئولیت پزشکی مسابقات را بر عهده دارد، درست بوده؟ اگر درست بوده که باز هم آن را تکرار کند اما اگر درست نبوده، عذرخواهی کند.

پزشک سپاهان با بیان اینکه خودش هم وقتی دچار اشتباه می‌شود عذرخواهی می‌کند، افزود:

هرجا اشتباه کنم، حرف نامربوطی بزنم یا حق کسی را تضییع کنم، عذرخواهی می‌کنم. چه اشکالی دارد؟ بد نیست که آن دوست عزیز هم به این نتیجه برسد. همه ما عضو یک خانواده هستیم. باید به هم احترام بگذاریم و به هم محبت کنیم چون دنیا با این سختی‌ها، مشکلات و این بیماری، ارزش این را ندارد که یکدیگر را برنجانیم و ناراحت کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.