دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

ساوت‌گیت: هواداران حق دارند ما را هو کنند

ساوت‌گیت: هواداران حق دارند ما را هو کنند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ تیم ملی انگلیس شب گذشته در چارچوب دیدارهای مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا به مصاف مجارستان رفت و با نتیجه 0-4 برابر این تیم شکست خورد.
قبول این باخت برای هواداران و تماشاگران حاضر در ورزشگاه بسیار دشوار بود و همین باعث شد که صدای هو کردن بازیکنان و کادر فنی انگلیس از سوی آنها در دقایق پایانی این بازی به وضوح شنیده شود.
ساوت‌گیت پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:« ما تیمی جوان و با انرژی انتخاب کردیم و وقتی بازی برخلاف خواسته آنها پیش رفت، همه چیز بهم ریخت. در آخر مسئولیت این شکست با من است. من به بازیکنانم گفتم که مسئولیت این چهار بازی با من است. من باید بازیکنان جدید را به تعادل می‌رساندم. ما نتوانستیم تعادل بین بازیکنان جوان و باتجربه خودمان را ایجاد کنیم.»

او با اشاره به تجربه‌ای که بازیکنان جوان از این دیدارها کسب کردند اظهار داشت:« این درس مهمی برای بسیاری از آنها بود. ما چیزهای بسیاری در دیدار برابر آلمان و ایتالیا یاد گرفتیم. مجارستان تیم خوبی است و ما این را می‌دانستیم. من واقعا عملکرد آنها را در بازی امشب تحسین می‌کنم.»
سرمربی تیم ملی انلگیس در واکنش به هو شدن از سوی تماشاگران حاضر در ورزشگاه اضافه کرد:« من این واکنش را از سوی تماشاگران درک می‌کنم. چیزی که می‌توانم بگویم این است که این بازیکنان در این دیدارها واقعا با تمام وجود برای این کشور تلاش کردند و هواداران باید از آنها حمایت کنند.»
این مربی انگلیسی با ابراز ناراحتی از شرایط به وجود آمده ادامه داد:« امشب از آن شب‌هایی است که مربیان پیش از من نیز تجربه کرده بودند. بسیار مهم است که بتوانیم ایستادگی کنیم و چنین شب‌های دشواری را پشت سر بگذاریم. باید بگویم که این شکست برای من بسیار دردناک است.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.