دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

فرشاد فرجی: کارت پایان خدمت دارم، استعلام کنید

فرشاد فرجی: کارت پایان خدمت دارم، استعلام کنید
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ورزش سه، فرشاد فرجی مدافع پرسپولیس را می‌خوانید.

صحبت‌های محمد مومنی عضو هیات مدیره استقلال را شنیده‌ای؟

نه اتفاق خاصی افتاده است؟

درباره شما گفته و اینکه برای اینکه مشمول خدمت سربازی نشوی به تیم ملی دعوت شده‌ای!

مطمئن هستید ایشان درباره من صحبت کرده است؟ خدمت سربازی و من؟ بعید می‌دانم منظور ایشان من بوده باشم.
کاملا با توجه به بحث‌ها و حواشی که در فضای مجازی درباره خدمت سربازی شما شکل گرفته بود، مشخص است که منظور آقای مومنی شما هستید.

در این مدت سکوت کردم به خاطر اینکه شرایط پرسپولیس را درک کردم و نمی‌خواستم وارد جنجال آنها شوم. به گواه همه کسانی که من را می‌شناسند می دانند که همیشه سرم در کار خودم بوده و تنها به فوتبال فکر می‌کنم. هیچ وقت دنبال جنجال و حاشیه نبودم. الان هم بعید می‌دانم منظور ایشان من بوده باشم.
چرا؟ مگر شما 28 ساله نیستی و تازه به اردوی تیم ملی دعوت نشدی؟ بحث کارت خدمت سربازی‌ات هم چند وقتی است که مطرح شده است.

من کارت پایان خدمت دارم و نمی‌دانم چرا باید منظور ایشان من باشم. خدا را شکر که مملکت اینقدر قانون دارد که بخواهند به راحتی استعلام بگیرند و متوجه شوند. گفتم که دوست ندارم به این مسائل بپردازم. اما مطمئن باشید که اگر مشکلی درباره من وجود داشت تا الان هزار بار کاری کرده بودند. خدا را شکر که تمام استعلام‌ها چه در سازمان لیگ و چه در باشگاه هست، مشکلی نیست. این بحث‌ها هم بیشتر برای خارج شدن از فشار هواداران است و کاش بدانند که هواداران فوتبالی این روزها خیلی باهوش‌تر از این هستند که بخواهند با این کری‌ها یا حرف‌های بدون سند به به و چه چه کنند و بگویند وااااو چه مدیری. الان فوتبالیست را با فوتبالش در زمین و مدیران را هم با عملکردش در خارج از آن می‌شناسند. من قصد بی احترامی به کسی را ندارم و همانطور که گفتم احتمالا منظور ایشان هم من نبودم چرا که استعلام‌های کارت پایان خدمت من کاملا مشخص است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.