سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱

انوشیروانی: قرار است وزنه‌برداران در چند روز آینده به اردوی تیم ملی برگردند

انوشیروانی: قرار است وزنه‌برداران در چند روز آینده به اردوی تیم ملی برگردند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، سجاد انوشیروانی در حاشیه مراسم المپیک در مورد جلسه با وزنه‌برداران معترض که در نهایت به توافق منجر شد، بیان کرد: با حضور بهداد سلیمی و دیگر دوستان که کنار ما هستند، جلسه خوبی را با وزنه‌برداران داشتیم. ما به آینده این وزنه برداران خیلی امید داریم. دغدغه‌ها و مشکلاتی که آنها داشتند، حداقل امکانات است و خواسته‌های خیلی بزرگ و  آرمانی نداشتند. فقط دوست دارند که آینده‌شان دچار مشکل نشود. برای ما و  وزنه‌برداران اهتزاز پرچم ایران مهم است. نقطه عطف این جلسه این بود که به تفاهم رسیدیم و قرار است که وزنه برداران در چند روز آینده به اردوی تیم ملی برگردند.

وی در مورد محل برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت: در حال رایزنی هستیم در یکی، دو روز آینده به صورت قطعی مشخص خواهد شد و نتیجه آن را اعلام می‌کنیم.

سرپرست فدراسیون وزنه‌برداری در پاسخ به این پرسش که وضعیت مالی فدراسیون مشخص شده است یا خیر، تصریح کرد: بحث مالی فدراسیون هنوز در حال بررسی است و تمام نشده است. در چند روز آینده گزارشی را ارائه خواهیم داد که وضعیت درآمد، هزینه و بدهی‌های فدراسیون به چه صورت است. انشالله با کمک دوستان تلاش می‌کنیم که کارهای خوبی را در فدراسیون انجام دهیم.

انوشیروانی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی تکلیف دیگر پست‌های فدراسیون را مشخص می‌کند؟ گفت: تغییر و تحولاتی را خواهیم داشت و تا فردا همه تغییرات را اعلام خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه سعید علی‌حسینی به عنوان سرمربی باقی می‌ماند یا خیر و آیا قرار است مربی در کنار او قرار بگیرد؟ تاکید کرد:  سعید علی‌حسینی کار خود ادامه می‌دهد. در مورد انتخاب مربی هم با دوستان مشورت می‌کنیم و بعد نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.