شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

روایت جالب وین رونی از تمایلش برای جدایی از منچستریونایتد در سال 2010: دوست داشتم به بارسلونا بروم

روایت جالب وین رونی از تمایلش برای جدایی از منچستریونایتد در سال 2010: دوست داشتم به بارسلونا بروم

وین رونی، اسطوره منچستریونایتد می گوید 10 سال پیش و وقتی درخواست جدایی از شیاطین سرخ را مطرح کرد، می خواست به رئال مادرید یا بارسلونا برود.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از گل، در سال 2010 بود که وین رونی پس از زیر سوال بردن جاه طلبی و توانایی منچستریونایتد در جذب بازیکنان بزرگ، درخواست خروج از جمع شیاطین سرخ را مطرح کرد. در آن زمان، خبر های زیادی مبنی بر تمایل باشگاه های بزرگ زیادی از جمله، رئال مادرید، چلسی و بارسلونا، برای به خدمت گرفتن رونی مطرح شد. رونی اما، به تازگی در مورد آن زمان صحبت کرده است. بهترین گلزن تاریخ باشگاه منچستریونایتد در این باره گفت:

فکر می کنم مستندات خوبی در مورد اینکه چلسی و ژوزه مورینیو می خواستند مرا به خدمت بگیرند، وجود دارد. از طرفی دیگر، رئال مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی نیز وارد عمل شده بودند و به دنبال این انتقال بودند. البته انتقال به منچسترسیتی هیچ وقت جزو انتخاب هایم نبود. البته که شایعاتی در خصوص پیوستنم به منچسترسیتی وجود داشت اما رئال مادرید، بارسلونا و چلسی گزینه های واقعی تری بودند. در آن زمان و در ذهنم، طی دو روز تصمیم گرفتم که در به اسپانیا بروم و آنجا بازی کنم. بارسلونا برایم گزینه ایده آل تری بود و دوست داشتم به آنجا بروم اما به نظر می رسید که رئال مادرید بیشتر از بارسلونا خواهان این انتقال است. چلسی هم در این میان، همواره خواهان من بود. صادقانه بگویم که دو یا سه روز بود که ارتباطم نمایندگان من با آن تیم ها برقرار بود. به یاد می آورم که در آن زمان پیش خود فکر می کردم در صورت انتقال به بارسلونا با مسی، ژاوی، اینیستا و بوسکتس هم بازی خواهم شد و در آن زمان مسی بیشتر در کناره ها بازی می کرد و مانند الان در پست شماره 9 حضور نداشت. بنابراین فکر می کردم به خوبی در آنجا تطبیق پیدا خواهم کرد و توپ های بسیار خوبی از خط هافبک دریافت خواهم کرد و بازیکنان خوبی نیز در کناره های زمین در کنارم هستند.

وین رونی اما چند روز پس از درخواست جدایی از یونایتد، طی گفت و گو هایی که با دیوید گیل و سر الکس فرگوسن داشت، برای تمدید قراردادی 5 ساله با شیاطین سرخ به توافق رسید. او در این باره گفت: پس از این که دو یا سه روز از این قضایا گذشت، با دیوید گیل صحبت کردم و برای امضای قرارداد جدید با او به توافق رسیدم

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.