دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

رأفت: کاسیانو در لیگی باکیفیت‌تر از ایران بازی کرده است

رأفت: کاسیانو در لیگی باکیفیت‌تر از ایران بازی کرده است
امیرمحمد قراگزلو
امیرمحمد قراگزلو

ایران ورزشی - پایان رأفت مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است بازیکنان خوبی برای فصل جدید انتخاب شده‌اند و این تیم می‌تواند موفق باشد. او در این خصوص گفت‌: «پرسپولیس در این فصل بازیکنان خوبی به خدمت گرفته که فکر می‌کنم بهترین‌شان، بیرانوند است. او دروازه‌بان شماره یک تیم ملی است و بعد از تجربه موفقی که در لیگ ایران داشت، لژیونر شد و به تجربیاتش افزود. حالا هم با شرایط خوبی به پرسپولیس پیوسته تا در آستانه جام جهانی به پرسپولیس کمک کند.»
رأفت اضافه کرد: «در خط دفاع، ‌پورعلی‌گنجی اضافه شده که بازیکن باتجربه‌ای‌ است. او با یحیی تجربه کار دارد و سابقه حضور در جام جهانی هم در کارنامه‌اش دیده می‌شود. البته مرتضی یک سال بازی نکرده اما امیدوارم این مسأله برای پرسپولیس مشکل‌ساز نشود. زوج دفاعی او در پرسپولیس، گولسیانی است که در سپاهان نمایش جالبی داشت و با لیگ ایران آشناست. حضور دانیال اسماعیلی‌فر هم می‌تواند به تقویت خط دفاع تیم کمک کند.»
مهاجم پیشین سرخپوشان اضافه کرد: «در پست هافبک، پرسپولیس رفیعی و صادقی اضافه شده‌اند که انصافاً هر دو پاسورهای خوبی هستند و در کنار ترابی و عالیشاه می‌توانند بهترین شرایط را برای مهاجمان بسازند. با این حال، پرسپولیس هنوز مهاجم جدیدی جذب نکرده. تمیروف هم مهاجم گلزنی نیست و نمی‌توان روی او حساب کرد. دو مهاجم ایرانی هم با وجود توانایی‌های خاص خودشان نتوانستند انتظارت را برآورده کنند. شنیده‌ام فقط کاسیانو برای خط حمله اضافه می‌شود. او هم مهاجمی است که در لیگ پرتغال بازی کرده، لیگی که سطح بالاتری نسبت به لیگ ایران دارد. به همین دلیل می‌تواند شرایط را به سود پرسپولیس کند؛ هر چند تجربه نشان داده جذب بازیکنان خارجی باید با وسواس بیشتری انجام شود.»
رأفت در نهایت گفت: «حالا که سیدجلال خداحافظی کرده، وظیفه لیدری در پرسپولیس خیلی مهم است. در غیاب حسینی، یک کاپیتان باید به خوبی از عهده این کار برآید. به نظرم عالیشاه و کامیابی‌نیا گزینه‌های خوبی هستند.» 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.