شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

منشا: پرسپولیس با من حرف زده اما هنوز حضورم قطعی نشده

منشا: پرسپولیس با من حرف زده اما هنوز حضورم قطعی نشده

ایران ورزشی - گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای فصل قبل مس رفسنجان با چند پیشنهاد جدید مواجه شده که شاید مهم‌ترین پیشنهاد در بین آنها پیشنهاد پرسپولیس باشد. او به ایران ورزشی گفت: فعلاً برای استراحت در کشورم نیجریه به سر می‌برم و در حال تجدید قوا برای فصل آینده هستم تا ان‌شاءالله برای شروع تمرینات و حضور در فصل جدید با قوای بیشتری حاضر شوم.
مهاجم فصل قبل مس رفسنجان در رابطه با احتمال حضورش در پرسپولیس افزود: بله از باشگاه پرسپولیس با من صحبت کرده‌اند اما هنوز حضورم قطعی نشده است چون به هر حال زمانی می‌توانید از توافق قطعی حرف بزنید که در تمامی زمینه‌ها با باشگاه جدیدتان به توافق رسیده باشید.
منشا در خصوص زوج احتمالی‌اش در پرسپولیس که احتمالاً برزیلی خواهد بود نیز خاطرنشان ساخت: اجازه بدهید با پرسپولیس صحبت‌های نهایی را انجام دهم چون بعد از این موضوع حتماً بهتر می‌توانم در رابطه با همه چیز از جمله مهاجمان دیگر حرف بزنم.
بازیکن سابق مس رفسنجان در رابطه با عملکردش در مس نیز گفت: فصل خوبی در مس رفسنجان سپری کردم و با وجود اینکه چند بازی هم در ترکیب نبودم اما به لحاظ گل زده و بقیه مسائل فکر می‌کنم آمار قابل قبولی داشتم به همین دلیل خوشحالم که عملکرد خوبی  از خودم برجای گذاشتم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.