پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

برای این اردو نمی‌توانیم در تیم ملی باشیم

زهرا قنبری: هدف ما موفقیت در آسیا است

زهرا قنبری: هدف ما موفقیت در آسیا است
امیررضا همایون
امیررضا همایون

به گزارش ایران ورزشی؛  زهرا قنبری مهاجم تیم فوتبال بانوان خاتون بم و کاپیتان تیم ملی فوتبال بانوان ایران که با این تیم به‌عنوان قهرمانی لیگ برتر و با 39 گل زده خانم گل مسابقات شناخته شد بر این باور است که تیم خاتون فصل خوبی را پشت سرگذاشته و سطح مسابقات از سال‌های گذشته بالاتر بوده است.
با به ثمر رساندن 39 به‌عنوان خانم گل لیگ برتر فوتبال بانوان شناخته شدید. نظرتان درباره این فصل چیست؟
خدا را شکر فصل خوبی را پشت سرگذاشتیم و مسابقاتی که در لیگ امسال برگزار شد سطح بالایی داشت. در نهایت خوشحالیم که موفق به کسب عنوان قهرمانی شدیم و توانستیم مردم و هوادران‌مان را خوشحال کنیم.
با قهرمانی در لیگ برتر به لیگ قهرمانان بانوان آسیا صعود کردید. برنامه شما برای حضور در آن مسابقات چیست؟
ما در منطقه غرب آسیا مسابقات‌مان را برگزار می‌کنیم. بدون شک تیم‌ها با تمام توان‌شان به این مسابقات می‌آیند. بنابراین تمام سعی ما این است که نماینده شایسته‌ای برای کشورمان باشیم و تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا نتیجه‌ای در‌ شان فوتبال بانوان ایران کسب کنیم و بتوانیم دل هواداران‌مان را شاد کنیم و دوباره در همین جا با حضور هواداران‌مان جشن برگزار کنیم.
در طول هشت سال شش قهرمانی لیگ برتر را به‌دست آورده‌اید. انگیزه‌تان برای تکرار موفقیت‌های گذشته چیست؟
هشت سال است برای تیم خاتون بم بازی می‌کنم و در این مدت شش قهرمانی، یک نایب قهرمانی و یک مقام سومی لیگ برتر فوتبال زنان را با این تیم کسب کردم. سال قبل من در تیم حضور نداشتم اما موفق به کسب مقام سومی شدیم و امسال هم به‌دنبال کسب نتیجه بودیم تا بتوانیم هم هواداران‌مان را خوشحال کنیم و هم خانم جعفری که زحمات زیادی برای موفقیت این کشیدند را شاد کنیم. به خاطر شرایط روحی که در سال گذشته برای خانم جعفری سرمربی تیم پیش آمد می‌خواستیم نتیجه خوبی کسب کنیم تا خوشحال‌شان کنیم. از آقای اسماعیلی (مدیرعامل باشگاه) هم تشکر می‌کنم که این تیم را حمایت کردند تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم. امسال قهرمان لیگ شدیم و تلاش‌مان را برای کسب نتیجه خوب در لیگ قهرمانان آسیا و پس از آن تکرار قهرمانی در لیگ انجام می‌دهیم.
شرایط تیم ملی را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
تیم ملی خود را برای حضور در مسابقات کافا (قهرمانی آسیای میانه)آماده می‌کند و ما هم امیدواریم که ملی‌پوشان نتیجه خوبی در این مسابقات کسب کنند. تیم ملی برای همه ما قابل احترام است اما ما با توجه به شرایطی که باشگاه دارد (حضور در لیگ قهرمانان آسیا) نمی‌توانیم در این مرحله از اردو شرکت کنیم و ان‌شاءالله که در اردوی‌های بعدی در خدمت تیم ملی باشیم. در نهایت برای ملی‌پوشان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم نتیجه خوبی در مسابقه پیش رو کسب کنند.‌

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.