دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

چشمی: استقلال نیاز ندارد بازار را شلوغ کند

تمدید قرارداد چشمی با استقلال رسما امضا شد

تمدید قرارداد چشمی با استقلال رسما امضا شد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ ، روزبه چشمی مدافع-هافبک تیم فوتبال استقلال پس از توافق نهایی با این باشگاه، قرارداد خود را به مدت دو فصل دیگر با آبی‌پوشان پایتخت تمدید کرد.

چشمی که سابقه بازی در صبا قم، ام‌صلال، رده‌های مختلف تیم ملی و استقلال را در کارنامه خود دارد، سال گذشته موفق به کسب عنوان قهرمانی با این تیم شد و تاثیر وی در کسب این عنوان غیر قابل چشم‌ پوشی بود.

این بازیکن توانایی بازی در دو پست دفاع وسط و هافبک دفاعی را دارد و با تمدید قراردادش، در فصل پیش روی برای هفتمین سال پیراهن استقلال را به تن خواهد کرد.

درباره تمدید قرارداد خود با باشگاه استقلال اظهار داشت: خدا را شکر بار دیگر در استقلال ماندگار شدم و امیدوارم بتوانیم در کنار هواداران، سایر بازیکنان و کادرفنی سال خوبی را رقم بزنیم. فکر می‌کنم این بهترین تصمیمی بود که می‌توانستم بگیرم و خدا را شکر بار دیگر در این تیم هستم.

وی درمورد حواشی ایجاد شده برای استقلال در روزهای اخیر و تغییر سرمربی این تیم که کار را برای مدیریت سخت کرد، گفت: پس از اینکه سرمربی خود را از دست دادیم، انتخاب سرمربی جدید مقداری زمانبر شد ولی از بابت نقل و انتقالات ابتدا باید شاکله تیم را حفظ کنیم.

بازیکن استقلال اضافه کرد: ما تیم قهرمان هستیم و از خط دفاع تا حمله تمام رکوردها را زدیم. نیازی نداریم خیلی بازار را شلوغ کنیم. ابتدا باید شاکله را حفظ کرده و در ادامه نسبت به نیاز تیم و نظر سرمربی ۴-۳ خرید داشته باشیم. اینکه بخواهیم مثل تیم‌های دیگر خیلی ورودی و خروجی تیم داشته باشیم نه نیاز تیم است و نه استقلال شرایطش را دارد که بخواهد چنین کارهایی انجام بدهد. بهترین بازیکنان را داشتیم. تمدید کردن قرارداد آنها و خرید ۴-۳ بازیکن که نیاز تیم باشند، بهترین کار است.

چشمی درمورد اینکه آیا بحث خاصی با باشگاه استقلال داشت که مذاکراتی طولانی شد، توضیح داد: اصلا مذاکره طولانی نشد. از قضا فکر می کردم کار نیم ساعته تمام شود زیرا مذاکرات از قبل انجام شده بود. مدام پرینت می آمد. دو خطش نبود، دو خط کمرنگ بود و درگیر این موضوع بودیم. خودم قول می کردم یک ساعته کار انجام شود اما ۳-۲ ساعت اینجا بودیم.

وی اضافه کرد: صحبت خاصی نبود. پس از انتخاب سرمربی یک جلسه روز شنبه داشتیم که همه تفاهمات در آن جلسه یک ساعت انجام شد. امروز فقط سر پرینتر کار طول کشید.

مدافع استقلال در خصوص احتمال جدایی وریا غفوری از این تیم و ترند شدن نام او در فضای مجازی و توییتر و اینکه هواداران می خواهند کاپیتان آبی پوشان با پیراهن این تیم از فوتبال خداحافظی کند، گفت: در ۴-۳ ساعت اخیر این توییت ها را ندیدم. حرفه ای نیست بخواهم درمورد بازیکن دیگری نظر بدهم. چه کسی جای دیگری قرارداد ببندد و چه در تیم ما ماندگار شود حرفه ای نیست که بخواهم درموردش نظر بدهم و این موضوع در حیطه کاری من نیست.

چشمی درمورد آغاز تمرینات نساجی به عنوان حریف استقلال در سوپرجام، گفت: آغاز تمرینات طبق نظر سرمربی هفته آینده است‌.

وی درخصوص جدایی محمد دانشگر از استقلال، توضیح داد: شاید برخی هواداران از این اتفاق ناراحت شده باشند اما فوتبال حرفه ای است و هیچکس نمی تواند تضمین بدهد دانشگر ۱۰ سال در استقلال باشد. شاید زمانی برسد که باشگاه من روزبه چشمی را نخواهد. این انتقال و جا به جایی ها یک بحث حرفه ای است و محمد هم امسال تصمیم گرفت چنین اتفاقی بیفتد. درست نیست من بخواهم درمورد جا به جایی بازیکنان دیگر دخالت کنم. باید به نظر بازیکن احترام بگذاریم.

بازیکن استقلال درخصوص احتمال بازگشت خود به فهرست تیم ملی در سال جام جهانی، گفت: تمام تلاش خود را می کنم که این اتفاق بیفتد. سال گذشته هم تمام تلاش خود را کردم اما نظر مربی تیم ملی مثبت نبود. هرچند فاصله کمی تا جام جهانی داریم اما امیدوارم در این نیم فصل خوب بازی کنم. تمام تلاش خود را می کنم. آرزوی هر بازیکنی است که به ویژه در سال جام جهانی در تیم ملی باشد. خدا را شکر من یک دوره در جام جهانی بودم و تلاش می‌کنم امسال هم این اتفاق بیفتد.

چشمی درباره اینکه در دوره گذشته جزو مهره های معتمد تیم ملی برای جام جهانی بود اما اینکه آیا تفاوت سلیقه است که اکنون در فهرست تیم ملی نیست یا مسایل دیگری مطرح است، پاسخ داد: قطعا تفاوت سلیقه است. اگر یک مربی نظرش باشد بازیکن را دعوت می کند. من هم تمام تلاش خود را می کنم. امیدوارم نظر سرمربی را تغییر بدهم و بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

وی درمورد مدت زمان قرارداد خود گفت: قراردادم دو ساله است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.