دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱

مهدی تیکدری جانشین وریا غفوری در استقلال؟

مهدی تیکدری جانشین وریا غفوری در استقلال؟
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از خبرورزشی، وریا غفوری کاپیتان استقلال در یک قدمی جدیی از این تیم قراردارد. حتی گفته می‌شود این بازیکن با فولاد خوزستان به توافق نهایی رسیده است و به زودی قرارداد رسمی خود را با این تیم امضا خواهد کرد. به این ترتیب مدافع راست آبی‌ها فصل آینده را در تیمی به جز استقلال سپری خواهد کرد.

اما آبی‌ها در پست وریا غفوری تنها صالح حردانی را در اختیار دارند و محمد دانشگر هم که فصل قبل هر از گاهی به عنوان مدافع راست به میدان می‌رفت راهی سپاهان شده است. بااین حساب استقلال در پست کاپیتان به دنبال جذب یک مدافع لیگ برتری خواهد بود.

گزینه‌ای که گفته می‌شود مهدی تیکدری مدافع گل گهر سیرجان است. تیکدری البته با تیم سیرجانی قرارداد دارد اما آبی‌ها امیدوارند بتوانند با مذاکره او و گل گهر را راضی به این انتقال مهم کنند. گفته می‌شود احتمال معاوضه بازیکن میان استقلال و گل گهر هم وجود دارد.

تیکدری فصل گذشته لقب گرانترین بازیکن فصل را از آن خود کند. بازیکنی که برخی از رسانه‌ها اعلام کردند گل گهر برای جذب او فقط 11 میلیارد تومان به تراکتور پرداخت کرد و دریافتی خودش هم از تیم سیرجانی رقمی‌قابل توجه بود.

باید منتظرماند و دید استقلال می‌تواند این بازیکن را به خدمت بگیرد یا نه. شاید امیر قلعه نویی با فروش تیکدری برخی از نیازهای خود را از استقلال تامین کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.