پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

فرصت طلبی، ولع دیده شدن یا...

گیریم همسر تو بود مشهور!

گیریم همسر تو بود مشهور!

ایران ورزشی - گسترش شبکه‌های مجازی و بخصوص فضای اینستاگرام که سبک جدیدی از زندگی را به روی مخاطبان باز کرده باعث شده تا خیلی‌ها برای دیده شدن وارد این شبکه اجتماعی شوند. جدا از نفراتی که کسب و کارشان و روزی‌شان از این شبکه اجتماعی تأمین می‌شود هستند نفراتی که فقط و فقط می‌خواهند دیده شوند! حال اینکه بعضی از این افراد همسران‌شان هنرمند یا ورزشکار هستند و این بهترین فرصت است تا با استفاده از شهرت همسر برای خودشان فالوئر بگیرند، دنبال جذب مخاطب باشند و از همه مهمتر راهی برای گرفتن تبلیغات باز کنند، اگر نه چه دلیلی دارد که وقتی مثلاً یک ستاره را تیم محبوبش نمی‌خواهد یا وقتی یک ستاره از فلان تیم خداحافظی می‌کند همسرش این خبر را بدهد یا همسرش واکنش شدیداللحنی به اتفاق‌هایی که می‌افتد نشان بدهد؟
اگر سری به اینستاگرام همسران ستاره‌ها بزنید متوجه می‌شوید که چند هزار دنبال کننده دارند و چطور در قالبی که برای خودشان ترسیم کرده‌اند به مردم خوراک می‌دهند.
ترسیم یک زندگی لاکچری به کنار؛ گاهی نقطه نظراتی در استوری‌های آنها قرار داده می‌شود که اگر حتی یک نفر را هم تحت تأثیر قرار بدهد یعنی رها کردن یک ضامن! پندها و اندرزهای غیر کارشناسانه تأثیر متفاوتی روی افراد می‌گذارد و حتی ممکن است نقش پررنگی را در زندگی افراد معمولی جامعه بازی کند.
این اتفاق در ورزش، فرهنگ و جامعه ایران در حال جا افتادن است و حتی فراتر هم می‌رود. اظهار نظر کردن‌های پدر، برادر، پسرخاله و دختر عمو به جای چهره‌های معروف باب شده و باید گفت که در فضای مجازی غوغاست. استادان، گیریم همسر، فرزند، پسرخاله و پسرعموی شما بود فاضل...

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.