دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

هر چه دارم از پرسپولیس و هوادارانش است؛ 10 مهاجم هم بیایند عاشق جنگیدن و رقابت هستم

عبدی: دوست دارم بمانم و آقای گل شوم

عبدی: دوست دارم بمانم و آقای گل شوم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

به گزارش ایران ورزشی؛ مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس بعد از آقای گلی در تیم امیدهای پرسپولیس، با پیشرفت خیره کننده‌ای که داشت به تیم بزرگسالان پرسپولیس پیوست و در چند دیدار حساس از جمله دربی و فینال آسیا هم برای تیم سرخپوش پایتخت موفق به گلزنی شد اما روند موفقیت‌های عبدی خیلی ادامه پیدا نکرد، هر چند عبدی این خاصیت را دارد که به دلیل سن و سال جوانش باز هم در پرسپولیس اوج بگیرد. به بهانه پیشنهاد جدیدی که از تیم چاوز پرتغال برای جذب عبدی رسیده گفت‌و‌گویی با او داشتیم.
در رابطه با پیشنهاد چاوز پرتغال که خواهان جذبت شده چه نظری داری؟
چند پیشنهاد از قبل هم برایم آمده بود اما من دوست داشتم بمانم.
اما به هر حال باید تابع باشگاه باشی؟
دقیقاً همین‌طور است چون من بازیکن حرفه‌ای هستم و با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارم و اگر با فروش من به منافع باشگاه کمک می‌شود من تابع تصمیم باشگاه می‌مانم و در هر صورت تابع تصمیمات باشگاه هستم.
از خواست خودت بگو و حرف بزن؟
مسلم است من هر چه دارم از تیم پرسپولیس و هواداران این تیم است که همیشه پای من ایستادند و مشوقم بودند. در این چند سال هم رشد خوبی در پرسپولیس داشتم، به همین دلیل هم عاشق پرسپولیس هستم و دوست دارم در پرسپولیس بمانم و بیشترین گل‌ها را بزنم و در شادی و موفقیت‌های این تیم شریک باشم. از طرفی رقابت بیشتر موجب پیشرفت می‌شود، به همین دلیل دوست دارم رقابت کنم و آقای گل بشوم.
صحبت حضور دو مهاجم خارجی در تیم‌تان مطرح است. با این وضعیت نگران نیستی که بازی به تو نرسد؟
واقعاً این موضع که می‌گویم از صمیمم قلبم است. اتفاقاً من خیلی دوست دارم بیشترین رقابت را داشته باشم و از رقابت هم لذت می‌برم و اگر 10 مهاجم هم بیایند من آماده رقابت هستم و فکر می‌کنم اتفاقاً با حضور مهاجمان خوب و پرتعداد است که می‌توانم بیشترین رقابت را داشته باشم و در چنین فضایی پیشرفت کنم.
فصل قبل نتوانستید ششمین قهرمانی متوالی را کسب کنید. در لیگ آتی قادرید دوباره قهرمان شوید؟
تیم خوبی داریم و فکر می‌کنم بهترین تیم ایران هستیم و از هر بعدی که به آن نگاه کنیم چه به لحاظ مربی و کادر فنی و چه به لحاظ بازیکن و از همه مهم‌تر هوادارانی که بهترین پشتوانه ما هستند و بیشترین حمایت را از ما داشتند و همه جوره حامی ما بودند، با قدرت از این موضوع می‌توانم حرف بزنم که بهترین هواداران را داریم و قادریم که با اتکا به تلاش خودمان و پشتوانه هواداران‌مان که بهترینند با قدرت تمام بجنگیم و قهرمان شویم و آن را به ویترین پرافتخار‌ترین تیم ایران اضافه کنیم و آن را تقدیم هواداران‌مان سازیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.