پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

ادامه فعالیت مس کرمان در امتداد بخشیدن قرارداد بازیکنانش

ادامه فعالیت مس کرمان در امتداد بخشیدن قرارداد بازیکنانش
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از روابط عمومی باشگاه مس کرمان،  رشیدی که کاپیتان تیم های رده سنی مس کرمان در تیم های جوانان و امید بوده است، در دو فصل اخیر سابقه بازی در ترکیب بزرگسالان مس کرمان را نیز داشته است و در پست هافبک میانی بازی می کند.

این بازیکن بومی و آینده دار باشگاه مس کرمان نیز از دسته بازیکنانی است که در سال های اخیر با سرمایه گزاری های آکادمی باشگاه مس کرمان مراحل رشد خود را پشت سر گذاشته است و در این فصل به دنبال درخشش در لیگ برتر و معرفی خود به عنوان یکی از پدیده های جدید فوتبال ایران می باشد.
همچنین  عسکری که قابلیت بازی در پست دفاع و هافبک را دارد، در بازی های فصل گذشته لیگ یک، یکی از زیباترین گل های فصل فوتبال ایران را با پیراهن مس کرمان به ثمر رساند.

این بازیکن در بازی های لیگ یک و جام حذفی فصل قبل در مجموع 16 بار پیراهن مس کرمان را بر تن کرد و نزدیک به 700 دقیقه برای این تیم به میدان رفت و 1 گل و 1 پاس گل نیز در عملکرد خود برجای گذاشت.

عسکری نیز از محصولات آکادمی باشگاه مس کرمان محسوب می شود که در تمامی رده های سنی این باشگاه به صورت سلسله مراتب بازی کرده است و فصل آبنده با پیراهن این تیم در رقابت های لیگ برتر بازی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.