پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

ایران ورزشی با فرم جدید

ایران ورزشی با فرم جدید

ایران ورزشی - ایران ورزشی از امروز با شکل، قالب و لوگوی جدید تقدیم نگاهتان خواهد شد.
مدیریت مؤسسه ایران در دوره جدید، بلافاصله پس از آغاز به کار، تعویض ماهیت محتوای ایران ورزشی را در دستور کار قرار داد و خیلی زود این تغییرات عمده، در دل صفحات روزنامه نمود پیدا کرد. تفاوت نگرش در کنار اهمیت فراوان به تولید، موجب شد این تغییرات کاملاً محسوس باشد و به شکلی خاص به چشم بیاید.
پس از این مأموریت اولیه، نوبت به جراحی اصلی رسید تا با استفاده از تجارب بهترین و مجرب‌ترین گرافیست‌های رسانه‌ای کشورمان، دگرگونی گرافیک روزنامه در دستور کار قرار گیرد. این دگرگونی هم در تعداد صفحات و هم در یونیفرم صفحه‌آرایی لحاظ شد تا نتیجه این تلاش سه ماهه، بشود آن چیزی که از امروز تقدیم مخاطبان این رسانه ورزشی میانسال می‌شود. مخاطبانی که در طول حیات ایران ورزشی همواره در کنارمان بودند و با همراهی خود، به ما برای ادامه فعالیت رسانه‌ای انرژی دادند.
وسواس همکاران ما برای اجرای دقیق این پروژه آنقدر بالا بود که تا زمان پیاده شدن همه برنامه‌ها، تن به این تغییر ندادند.
امیدواریم تلاش گروهی همه همکاران ما در ایران ورزشی رضایت مخاطبان وفادار این رسانه را جلب کند تا برای اجرای گام بعدی دلگرم شویم. امیدواریم همان طور که با خروج از دنیای کاغذی و ورود به دنیای رسانه‌های مجازی، یار و همراه‌مان بودید، در همه مراحل بعدی نیز محبت‌تان را نثار ما کنید.
به تعهد دیرپایمان با شما وفادار می‌مانیم و روی اصل دفاع از حق سختگیرانه می‌ایستیم. ما را در کنار خود بدانید و مطمئن باشید تلاش ما فقط برای انعکاس حقیقت محض خواهد بود.

 

---
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.