دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

ابهام بزرگ درباره ترافیک عجیب مدافعان میانی پرسپولیس

ابراهیمی چند مشتری دارد اما جایی نمی‌رود!

ابراهیمی چند مشتری دارد اما جایی نمی‌رود!

ایران ورزشی - پرسپولیس فصل قبل و قبل‌تر از آن تیم وینگرها بود و معمولاً در دفاع‌های کناری و خط حمله هم بازیکنانی را می‌دیدیم که در اصل وینگر بودند اما به نظر می‌رسد تیم فصل بعد یحیی تیم مدافعان میانی باشد. با اینکه سیدجلال حسینی دیگر قرار نیست بازی کند اما فعلاً پرسپولیس شش مدافع میانی دارد؛ علی نعمتی، فرشاد فرجی، مرتضی پورعلی گنجی، گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف و علیرضا ابراهیمی.
از این جمع به نظر می‌رسید علیرضا ابراهیمی در اسکواد فصل بعد یحیی جایی نخواهد داشت و او خودش هم دنبال جدایی است اما در حالی که بیشتر بازیکنان بلاتکلیف پرسپولیس به تیم‌های دیگری پیوسته‌اند ابراهیمی نه جدا شده نه خبری از تیم‌های خواهانش به گوش می‌رسد.
ابراهیمی فصل قبل در شرایطی پرسپولیسی شد که انتظار داشت بعد از بازی با الهلال از همان بازی هفته اول مقابل فولاد فیکس شود اما اعتراض به نیمکت‌نشینی منجر به بیرون ماندنش از لیست شد. او فقط در همان هفته‌های چهارم و پنجم و سه چهار بازی آخر فصل در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت و در سایر مسابقات یا نیمکت‌نشین محض بود یا روی سکو قرار می‌گرفت. این شرایط باعث شد که او در فصل زمستان هم گزینه نخست جدایی از پرسپولیس باشد اما به شکل عجیبی در پرسپولیس ماندنی شد و فقط در سه چهار بازی آخر فصل به میدان رفت.
حالا و در شرایطی که خود ابراهیمی می‌گوید بیشتر تیم‌های لیگ برتر خواهان او هستند و حتی یک تیم اماراتی هم این مدافع را می‌خواهد هیچ خبری از صدور رضایتنامه برای تیم‌های دیگر نیست و یحیی هم تصمیمی درباره او نگرفته است. ابراهیمی سن و سال بالایی دارد و باتجربه است و شایعاتی درباره بازگشتش به استان کرمان و یکی از تیم‌های متمول لیگ برتری‌ شنیده می‌شود اما این شایعات هم جدی نیست.
به هر حال پرسپولیس فعلاً شش مدافع میانی دارد که باید دو تای آنها را کنار بگذارد یا در پست‌های دیگر مورد استفاده قرار دهد اما در شرایطی که به نظر می‌رسد فصل با زوج علی نعمتی - گولسیانی شروع شود و چند هفته بعد زوج پورعلی گنجی – گولسیانی فیکس خواهند بود و فرجی هم با ایشان رقابت می‌کند، تکلیف ابراهیمی و هنانوف به هیچ‌وجه روشن نیست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.