جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱

هواداران پرسپولیس همیشه در قلبم هستند

شریفی: با همه وجود در چند پست برای پرسپولیس بازی کردم

شریفی: با همه وجود در چند پست برای پرسپولیس بازی کردم
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

ایران ورزشی - محمد شریفی هافبک بوشهری که از پرسپولیس به تیم نساجی پیوسته، خاطرات حضور در جمع سرخپوشان را مرور می‌کند و امیدوار است فصل خوبی را در تیم شمالی کشورمان سپری کند. این گفت‌و‌گو را بخوانید:

محمد شریفی هافبک بوشهری که از پرسپولیس به تیم نساجی پیوسته، خاطرات حضور در جمع سرخپوشان را مرور می‌کند و امیدوار است فصل خوبی را در تیم شمالی کشورمان سپری کند. این گفت‌و‌گو را بخوانید:


بالاخره تیم جدیدی را برای ساخت آینده فوتبالی‌ات انتخاب کردی.
قبل از هر چیز از هواداران پرسپولیس که در چند سال حضورم، همیشه مشوق من بودند و از من حمایت کردند، تشکر می‌کنم. همچنین از اعضای کادرفنی و مدیریتی باشگاه در این سال‌ها که موجب پیشرفتم شدند متشکرم. آنها بهترین همکاری‌ را با من داشتند. از سوی دیگر، همیشه حس خوبی از هواداران پرسپولیس گرفتم و آنها همیشه در قلب من هستند.

چرا از پرسپولیس جدا شدی؟
فوتبال حرفه‌ای است و این جابجایی‌ها هم طبیعت فوتبال به شمار می‌رود. هر بازیکنی یک روز می‌آید و یک روز هم باید جدا شود. شرایط من به گونه‌ای شد که تصمیم به جدایی‌ گرفتم. قراردادم با پرسپولیس تمام شده بود و من هم به شکل حرفه‌ای تصمیم به جدایی گرفتم. با توجه به آشنایی که با حمید مطهری داشتم و به تفکرات و شرایط کاری او آگاه بودم، بعد از صحبتی که با من داشت، تصمیم گرفتم در خدمت تیم نساجی باشم.
قراردادت چطور تنظیم شده؟
با قراردادی یکساله به تیم جدیدم نساجی پیوستم.
در مدت حضور در پرسپولیس، نشان دادی که یک بازیکن «چندپستی» هستی. فکر می‌کنی در پرسپولیس موفق شده‌ای انتظارات را برآورده کنی؟
من هر زمانی که به میدان رفتم، با همه وجود برای پرسپولیس بازی کردم. تمام توانم را در میدان صرف کردم تا خودم را ثابت کنم. همان‌طور که گفتید، در لیگ و جام حذفی در چند پست مختلف بازی کردم، از پست هافبک دفاعی بگیرید تا دفاع آخر.
حالا در نساجی، سهمیه بزرگسالان هستی یا زیر 23 سال؟
در حال حاضر 22 سال سن دارم و در سهمیه زیر 23 سال هستم.
چه اهدافی در نساجی‌ برای خودت ترسیم کردی؟
هر بازیکنی در یک تیم، اهداف بلندمدتی دارد. من هم با همه وجود و انگیزه به نساجی پیوستم تا در خدمت مردم خوب قائمشهر و استان مازندران باشم و بتوانم برای تیم جدیدم بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارم و به معنای واقعی، در خدمت نساجی و خواسته‌های تیم جدیدم باشم.
نساجی فصل قبل با قهرمانی در جام حذفی، سهمیه آسیایی کسب کرد. آیا می‌توانید انتظارات هواداران نساجی در فصل آتی را برآورده کنید؟
ما سرمربی با دانشی داریم که از نظر من، یکی از بهترین مربیان ایران است. با کادرفنی و بازیکنان خوبی که داریم، در کنار حمایت هواداران قطعاً می‌توانیم خواسته‌های هواداران را برآورده کنیم. هدف‌گذاری کاملی داریم و قطعاً با یک ورزشگاه پر از تماشاگر، از رقبا میزبانی می‌کنیم. می‌دانم که هواداران نساجی، هرگز این تیم را تنها نمی‌گذارند.
قرار است با چه شماره‌ای در نساجی بازی کنی؟
در رابطه با شماره حرفی نزدم اما دوست دارم پیراهن شماره 8 نساجی را بپوشم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.