دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

پیروز قربانی: استقلال نتیجه نگیرد، سرمربی نه، مدیرعامل و مشاورانش باید پاسخگو باشند

پیروز قربانی: استقلال نتیجه نگیرد، سرمربی نه، مدیرعامل و مشاورانش باید پاسخگو باشند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، پیروز قربانی، سرمربی فصل قبل رایکا در خصوص احتمال منحل شدن این تیم و واگذاری امتیاز این باشگاه به ایسنا گفت:

به هر حال این اتفاق در حال رخ دادن است. با این طرز تیمداری نمی‌شود نتیجه گرفت و در فوتبال ایران موفق بود. به هر حال بخش خصوصی نمی‌تواند در فوتبال ایران موفق باشد زیرا فوتسال ایران درآمدزا نیست و هر کس دیگری هم بیاید نمی تواند موفقیتی کسب کند؛ البته امیدوارم بهترین اتفاق برای مردم بابل رخ دهد.
وی درباره پیشنهاداتش از تیم‌های دیگر اظهار کرد:

=از چند تیم پیشنهاد دارم که به زودی با یکی از آن‌ها توافق خواهم کرد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال در خصوص فعالیت این تیم در بازار نقل و انتقالات اظهار کرد:

به هر حال استقلال به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، در نقل و انتقالات خوب ظاهر نشدند. شاید بازیکنان جوانی گرفته باشند که سال‌های بعد بتوانند برای استقلال افتخارآفرینی کنند اما فکر نمی‌کنم امسال بتوانند اتفاقی که فصل قبل افتاد را تکرار کنند. بسیاری می‌گویند استقلال ساختار خودش را حفظ کرده و همین می‌تواند عمل موفقیتش باشد اما این اشتباه است زیرا با نگاه کردن به فعالیت رقبای استقلال، متوجه می‌شوید که استقلال نیاز دارد بازیکنانی جذب کند که بتوانند کار را در بیاورند و تاثیرگذار باشند.
قربانی در خصوص کارنامه ضعیف ساپینتو و احتمال موفقیتش در استقلال تصریح کرد:

به کارنامه نیست. بسیاری که کارنامه‌شان بیشتر از ۵ صفحه بوده، ۲ زار بار فنی حالی‌شان نبوده است و با کارهای دیگر مثل زد و بند موفقیت کسب کرده‌اند. امیدوارم او در استقلال موفق باشد اما با این بازیکنانی که با نظر مربی دیگری جذب شده‌اند، کار او سخت است. استقلال علاوه بر سرمربی خوب، نیاز به ستاره در ترکیب خود دارد و با این روش اگر استقلال موفق نشود، سرمربی نه بلکه مدیرعامل و مشاورانش باید پاسخگوی نتایج استقلال باشند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.