دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

سه بازیکنی که باید با مدارا فسخ کنند

پرسپولیس از شر تمیروف خلاص می‌شود؟

پرسپولیس از شر تمیروف خلاص می‌شود؟

ایران ورزشی - با شروع تمرینات پیش فصل پرسپولیس مشخص شد یحیی سه بازیکنی که یک فصل دیگر قرارداد دارند را می‌خواهد. طبق آنچه پیش‌بینی می‌شد علیرضا ابراهیمی مدافع میانی، منوچهر صفروف مدافع راست و شیرزود تمیروف مهاجم ازبک در تمرین نخست تیم‌شان حضور نداشتند تا مشخص شود یحیی نظری روی آنها ندارد و هر سه نفر باید دنبال تیم دیگری باشند. البته از آنجا که هر سه نفر یک فصل دیگر قرارداد دارند باید با مصالحه و مدارا قراردادشان را فسخ کنند وگرنه داستان‌شان طولانی خواهد شد و طرفی که متضرر می‌شود باشگاه است نه بازیکن.
پیش‌بینی می‌شود جدایی علیرضا ابراهیمی راحت‌تر از خارجی‌ها باشد چرا که با وجود نیمکت‌نشینی او در بیشتر هفته‌های فصل قبل حداقل یکی دو مشتری دست به نقد لیگ برتری دارد.
با اینکه ابراهیمی در پرسپولیس مورد وثوق یحیی گل‌محمدی نبود و فقط در دو سه هفته آخر فیکس شد اما حتماً در بین تیم‌های متوسط و حتی نیمه بالایی جدول فصل قبل مشتریانی خواهد داشت و می‌تواند برای یکی از این باشگاه‌ها رضایتنامه بگیرد.
در مورد صفروف و تمیروف اما تردیدهایی وجود دارد و باشگاه باید راضی‌شان کند چرا که در خوشبینانه‌ترین حالت آنها به تیم‌های قبلی‌شان برمی‌گردند و بعید است از تیم‌های داخلی پیشنهاد داشته باشند اما همین که پرسپولیس از شر تمیروف خلاص خواهد شد نکته مثبتی است.
البته از آنجا که رقم قرارداد تمیروف بسیار بیشتر از صفروف و هنانوف بوده راضی کردن او هم برای فسخ کم ضرر دشوار خواهد شد.
در نهایت اینکه مهاجمی که در نیم فصل فقط یک گل زد و بیشتر روی اعصاب هواداران بود با چند ده هزار دلار پول بی‌زبان از پرسپولیس خواهد رفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.