دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

چند سؤال از سرپرست "موقت" فدراسیون فوتبال:

آقای ماجدی، قدرت تغییر ندارید

آقای ماجدی، قدرت تغییر ندارید

1- احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مجلس گفت قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها باید به طور کامل در ورزش اجرا شود و هیچ بازنشسته‌ای حق بازگشت به کار ندارد.
2- حیدر بهاروند سرپرست سازمان لیگ که همه حضور او در هیأت رئیسه را غیرقانونی خوانده‌اند، مدت‌هاست با وجود بازنشسته بودن روی صندلی مسئولیت سازمان لیگ نشسته و کسی جسارت اعتراض به او را ندارد.
3- وحید شمسایی سرمربی تیم ملی همراه با تیمی به‌عنوان یاران شمسایی دو دیدار دوستانه مقابل دو تیم پولدار لیگ برتر فوتسال برگزار کرد که این دو مسابقه مورد اعتراض تیم‌های لیگ برتر فوتسال قرار گرفت.
4- قرار بود فدراسیون که به‌دلیل تخلفات متعدد از شهاب عزیزی خادم گرفته شد، تغییر مسیر بدهد؛ اما همچنان اوضاع همان است که بود.
5- میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال گفت اگر اوضاع به همین منوال پیش برود برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندیدا می‌شوم.

چند سؤال
چند سؤال از سرپرست فدراسیون فوتبال:
1- آیا با وجود آنکه اختیار همه امور در فدراسیون فوتبال را در دست دارید و می‌خواهید در انتخابات هم شرکت کنید، می‌شود گفت انتخابات فدراسیون فوتبال در فضایی عادلانه برگزار می‌شود؟ اصولاً آیا باید باور کرد بی‌طرف با مجمع انتخاباتی مواجه می‌شوید؟
2- شما یکی از اعضای هیأت رئیسه بودید که می‌گفتید حضور سرپرست سازمان لیگ در جلسات هیأت رئیسه غیر قانونی است و اجازه نمی‌دهید این تصمیم‌های غیرقانونی ادامه پیدا کند. چه شد که در زمان سرپرستی خودتان هم این رفتار غیرقانونی ادامه پیدا کرد؟
3- آیا درست است که برای انتخاب در مجمع 8 شهریور روی حمایت همین عضو غیرقانونی هیأت رئیسه حساب ویژه باز کرده‌اید؟
4- گفتید اگر اوضاع به همین منوال پیش برود.....
مگر غیر از این است که اوضاع کنونی را شما و دوستانتان در هیأت رئیسه رقم زده‌اید؟ می‌خواهید رئیس شوید که اوضاع همین گونه باقی بماند؟ اگر قرار به تغییر بود در این 6 ماه تغییر ایجاد می‌کردید. شما قدرت تغییر ندارید که اگر داشتید چشمه‌ای نشان می‌دادید. شما نشان دادید هنوز برای ریاست بر فدراسیون فوتبال خیلی جوان هستید. بیش از این، خودتان را نسوزانید.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.