دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

به درویش گفتم هر طور شده مهاجم خوب جذب کنید

کرمانی‌مقدم: دیدن علی آقا، پیشکسوتان و بچه‌ها خاطره خوبی شد

کرمانی‌مقدم: دیدن علی آقا، پیشکسوتان و بچه‌ها خاطره خوبی شد
ناصرقراگزلو
ناصرقراگزلو

ایران ورزشی - مرتضی کرمانی مقدم مهاجم سابق پرسپولیس جزو پیشکسوتانی بود که در اولین تمرین سرخپوشان حضور داشت، به همین بهانه با او در مورد پرسپولیس مدل 1401 گفت‌و‌گویی ترتیب دادیم.


با حامد پاکدل بیشتر از بقیه بازیکنان پرسپولیس صحبت کردید، به نظر با او شوخی داشتید؟
من اصالت لری دارم، به همین دلیل با پاکدل کمی شوخی کردم و با او بیشتر صحبت کردم.
خودتان هم به نظر با حضور در تمرین پرسپولیس روحیه بشاشی پیدا کردید.
دقیقاً همین‌طور است چون بالاخره پرسپولیس تیم همیشگی ما است و بعد از اینکه با بازیکنان و کادر پرسپولیس صحبت کردیم و علی آقا را هم دیدیم کلی صفا کردیم و به قول شما به وجد آمدیم و کلی کیف کردیم و حضورمان در اولین تمرین تیم برای لیگ بیست و دوم به نوعی تبدیل به خاطره شد.
با سید جلال هم صحبت کردید؟
با سید جلال هم سلام و علیک داشتم و برایش در سمت جدید آرزوی موفقیت کردم.
به نظرتان سید در سمت جدید موفق می‌شود؟
سیدجلال نمی‌تواند روی نیمکت تیم حضور داشته باشد اما همین که در تمرینات و بازی‌ها کنار تیم حضور داشته باشد غنیمت است چون همه بازیکنان او را دوست دارند و برایش احترام زیادی قائل هستند که این خیلی ارزشمند است.
سید هم خودش دوست داشت به این شکل به تیم کمک کند که این‌طور شد و من هم برایش آرزوی موفقیت دارم.
از نزدیک تمرین بازیکنان را دیدید، اوضاع بازیکنان و بضاعت تیم را چگونه ارزیابی کردید؟
پرسپولیس در همه پست‌ها بازیکنان خیلی خوبی داشت و من به شخصه بضاعت تیم را در حد خیلی بالایی دیدم، از این رو به لحاظ بضاعت فنی فکر می‌کنم دست کادر فنی خیلی پر است و تیم به نسبت فصل قبل واقعاً قوی‌تر شده است.
منظورتان کمبود در خط حمله است؟
من امیدوارم که زمینه حضور کاسیانو مهاجم برزیلی در پرسپولیس فراهم شود چون پرسپولیس در خط حمله به حضور دو مهاجم جدید و ششدانگ نیاز دارد و بعد از اینکه منشا هم نشد تیم ما نیاز دارد که حتماً دو مهاجم خارجی جذب کند. من حتی در جلسه‌ای که در تمرین پرسپولیس حضور داشتم این موضوع را به مدیرعامل هم گفتم و به ایشان دوستانه گفتم که هر طور شده زمینه حضور دو مهاجم جدید و ششدانگ را در پرسپولیس فراهم سازند چون معتقدم پرسپولیس از این حیث در فصل گذشته آسیب دید.
روحیه و همدلی لازم را در جمع بازیکنان دیدید؟
- بله خوشبختانه آقا یحیی مربی خیلی خوبی است و با کادر خیلی خوب و بازیکنان خوب و یکدستی که جمع و جور کرده تیم خوبی را برای فصل آینده گلچین کرده، به همین دلیل من به پرسپولیس فصل جدید و آینده تیمی که جمع شده خیلی خوشبین هستم و به این تیم و توانایی‌هایش ایمان دارم و همان‌طور که گفتم فقط دغدغه من حضور دو مهاجم جدید و ششدانگ است وگرنه تیم مدل جدید یحیی هیچ کم و کسری ندارد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.