پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

علی فتح الله زاده: بمب های نقل و انتقالاتی الان، فشفشه هم نیستند

علی فتح الله زاده: بمب های نقل و انتقالاتی الان، فشفشه هم نیستند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، مدیر عامل سابق استقلال که سالها قبل با انتقال هاشمی نسب از پرسپولیس به استقلال اولین و مهمترین بمب نقل و انتقالاتی را منفجر کرد، در مورد این ماجرا می گوید: بمب

هایی که الان شما می نویسید فشفشه هم نیستند. اگر اینهایی که شما می گویید بمب نقل و انتقالاتی، واقعا بمب باشند پس ما سالها قبل با خرید نکونام، آندو، خسرو حیدری، مجیدی، رحمتی و... بمب هیدروژنی منفجر کردیم. شما فکر می کنید انتقال نکونام از اوساسونا راحت بود؟ یادتان هست چقدر به من می گفتید چرا او را گران خریدی؟ الان یک بازیکن معمولی را ۲۰ میلیارد می خرند و تازه اسمش را هم می گذارند بمب! باور کنید همه این بازیکنان روی هم اندازه هاشمی نسب و علی کریمی و فرهاد مجیدی نمی شوند وبه نظر من هیچ کدام بمب نیستند.
فتح الله زاده در مورد واکنش هواداران پرسپولیس بعد از انتقال هاشمی نسب گفت:

اولا که خود مهدی نمی خواست به استقلال بیاید و پرسپولیس ۷۰ میلیون به او می داد اما ما برای ۳ سال ۱۰۰ میلیون دادیم که البته گفتند استقلال برای یک سال چنین پولی داده که اصلا درست نبود. در آن مقطع، انصافا پرسپویسی ها هیچ توهینی به من نکردند ولی الان اگر یکی مثل هاشمی نسب را می آوردم مرا می کشتند! جو آن موقع خیلی خوب بود. باید از هواداران پرسپولیس هم یاد کنم. استقلالی ها هم که خیلی خوشحال بودند و این خوشحالی بعد از گلزنی هاشمی نسب به پرسپولیس ده چندان شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.