دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

منتظر پاسخ فدراسیون می‌مانیم

منتظر پاسخ فدراسیون می‌مانیم

ایران ورزشی - شهاب عزیزی خادم رئیس معزول فدراسیون فوتبال در شبکه خبر حرف‌هایی زد که باید به همه آنها توجه کرد. شائبه در مواردی که می‌تواند ارکان فوتبال ما را بلرزاند. ادعاهایی که باید به آنها پاسخ داد. از دلیل و شیوه عزل گرفته تا موارد مالی و مالیاتی. همه این موارد، آنقدر خاص و حساس هستند که ارزش وقت گذاشتن داشته باشند. مواردی که باید به آنها پرداخت و پاسخی قانع‌کننده در تأیید یا رد آن ارائه داد.
نمایندگان مجلس که در سال‌های اخیر زیاد به امور فوتبال ورود کرده‌اند حالا باید ببینند ادعاهای مطرح شده توسط عزیزی خادم تا چه اندازه با واقعیت انطباق دارند. اگر درست هستند به آن رسیدگی کنید و اگر درست نیستند، کاری کنید که دیگر آنتن زنده سیما این گونه در اختیار قرار نگیرند.
حالا منتظر پاسخی قاطع و سریع از فدراسیون فوتبال هستیم. مدیران فعلی فدراسیون فوتبال همان‌ها هستند که عزیزی خادم را عزل کردند و رئیس سابق در همان برنامه در موردشان حرف زد و باید پاسخ دهند چون خطاب عزیزی در بیشتر دقایق آن برنامه، آنها بودند. این افراد اکنون سکوت پیشه کرده‌اند چون بهترین نسخه برای مدیران در این روزهاست. همان طور که مدیران ورزش کشور در مورد اتفاقات پیش آمده، بلوا در ساختمان وزارت ورزش و حاشیه‌های تکان دهنده مجمع کشتی سکوت کرده‌اند تا زمان همه مشکلاتشان را حل کند.
مدیران فدراسیون باید پاسخ دهند که کدام بخش ادعاهای عزیزی خادم درست و کدام نادرست است و برای رد ادعاهای رئیس سابق هم حتماً باید سند و مدرک محکمه پسند ارائه کنند.
همه این مدیران که در بخش‌های مختلف ورزش روی صندلی‌های تعیین کننده و حساس ورزش نشسته‌اند داعیه خدمت به مردم دارند و بدیهی است توقع داشته باشیم با مردم شفاف باشند.
هر آنچه عزیزی خادم گفت و هر ادعایی مطرح کرد جای جوابگویی دارد و اگر هیچ جواب منطقی و درستی به او داده نشود، فرض را بر این می‌گذاریم که حق با آن طرف دعواست. اگرچه نمی‌خواهیم از هیچ یک از دو سوی ماجرا حمایت کنیم؛ اما با روشن شدن وجوه مختلف حقیقت، می‌توانیم به نور تابیدن به ابعاد موضوعات ورزش کمک کنیم و این بار هم همین کار را خواهیم کرد.
به‌عنوان یک رسانه که روشنگری را وظیفه خود می‌داند، منتظر پاسخ مدیران فدراسیون می‌مانیم و بعد قضاوت را به مردم واگذار می‌کنیم تا خودشان خادم و خائن را تمیز دهند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.