پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

به بیش از 2200 خانواده شهید فوتبال و ورزش توهین شد

نادر فریادشیران: حسن عباسی چه کاره است که به فوتبالیست ها اهانت می کند؟

نادر فریادشیران: حسن عباسی چه کاره است که به فوتبالیست ها اهانت می کند؟
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، نادر فریادشیران در پاسخ به صحبت های حسن عباسی به طرفداری گفت:

ایشان چه اطلاعاتی از خانواده های فوتبالیست ها دارد؟ چه کاره هستند که هر وقت بیکار می شوند راجع فوتبالیست ها اظهار فضل می کنند؟ یعنی در این مملکت کسی نیست جلوی این آقا را بگیرد؟ این همه فوتبالیست بسیجی، سپاهی و ... هستند. می توانم ده ها نفر را اسم ببرم که خانواده محترم آنها با حجاب هستند. این آقا چه کاره است که به همه فوتبالیستها بی احترامی می کند؟
نادر فریادشیران در ادامه گفت:

آقای سردار آجورلو، مدیرعامل محترم باشگاه استقلال شما و امثال شما باید جواب این آقا را بدهید. وریا غفوری درباره مشکلات معیشتی مردم بزرگوار ایران حرف حق زد، چه برخوردی با کاپیتان تیم شد؟ به عبارت ساده بگویم اخراجش کردید. چرا برابر حرفهای توهین آمیز این آقا همگی سکوت می کنید؟

نادر فریادشیران در ادامه گفت:

خانواده ورزش و فوتبال ایران 2200 شهید دارد. به بیش از 2200 خانواده شهید توهین شده است. توهین به شهدا جرم است، می دانستید؟
دروازه بان و مربی اسبق تیم ملی در خاتمه گفت:

کاش حسن عباسی از سردار شهید حسن تهرانی مقدم حیا می کرد. شهید تهرانی مقدم در فوتبال ایران مدیریت کرد و خودش را فوتبالی می دانست. کاش ایشان حرمت شهید تهرانی مجد را نگه می داشت که بازیکن تیم ملی بود، ایشان به سردار آجورلو، سردار کوثری، سردار ملاحی، درخشان، عزیز محمدی، شهسواری، رحمان احمدی، دنیا مالی، کیومرثی، میرزایی و حاجی علیپور که به خانواده فوتبال آمدند و خودشان را فوتبالی می دانند توهین کرده است. به نظرم این عزیزان باید جواب اهانت های او را بدهند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.