شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

یحیی و کادرفنی نمی‌توانند این همه بازیکن مدعی را کنترل کنند

قلیچ: پارسال با رامین رضاییان به مشکل خوردند و امسال چند رامین در ترکیب دارند

قلیچ: پارسال با رامین رضاییان به مشکل خوردند و امسال چند رامین در ترکیب دارند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ؛ وحید قلیچ در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس‌ که کل بازار را جارو کرده است و به قول خودشان بهترین های ایران در هر پستی را جذب کردند و دیگر کسی باقی نمانده است که بخواهند بگیرند.

وی در مورد اینکه با این نفرات پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی خواهد شد یا نه، افزود: قهرمان شدن فقط به بازیکن مطرح داشتن نیست و باید بتوانی آنها را کنترل کنی. یک زمان علی پروین ۲۵ بازیکن مدعی ترکیب اصلی در تیمش داشت و کسی جرئت نداشت به نیمکت نشینی اعتراض کند ولی اینها فصل قبل فقط یک رامین رضاییان را داشتند که او هم توی روی مربی در آمد. یک مربی گذاشته اند روی نیمکت و سالی ۵-۶ میلیارد به او می‌دهند تا فقط بازیکنان را ساکت کند ولی بازهم رامین رضاییان آن حرکت را زد و نکته اینجاست که پرسپولیس‌ امسال چندین رامین رضاییان دارد و در این تیم نمی‌بینم که بتوانند آنها را کنترل کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه گفت: پول بی زبان مملکت را بی خودی هزینه می‌کنند. رفته‌اند مربی خارجی ۱۰۰ کیلویی آورده‌اند. در کل ایران یک مربی گلر خوب نبود؟ می‌روند در این شرایط اقتصادی مملکت ۲۰ میلیارد به یک بازیکن می‌دهند. اگر اینجا ۲۰ میلیارد به او ندهند می‌رود جای دیگر ۲۲ میلیارد می‌گیرد. درحالیکه بهترین بازیکن ایران الان نهایتاً ۵-۶ میلیارد می‌ارزد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.