شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

دینامو کیف 0-4 بارسلونا؛ صعود به یک هشتم با درخشش نیمکت نشینان

دینامو کیف 0-4 بارسلونا؛ صعود به یک هشتم با درخشش نیمکت نشینان

بارسلونا با شکست دادن دینامو کیف در غیاب ستاره های خود، به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان صعود کرد.

به گزارش ایران ورزشی،دینامو کیف و بارسلونا در چارچوب بازی های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند که بارسلونا توانست با درخشش نیمکت نشینان خود 3-0 پیروز این دیدار شود.

52/ در پشت محوطه جریمه دینامو کیف، دست توپ را به کوتینیو پاس داد و کوتینیو توپ را به داخل محوطه جریمه و مارتین بریتویت پاس داد. بریتویت توپ را دریافت کرد و سپس سرجینیو دست توپ را از بریتویت گرفت و دروازه دینامو کیف را باز کرد تا نخستین گل خود برای بارسلونا را به ثمر رسانده باشد.

56/ اسکار مینگزا روی کرنر ارسالی کارلس آلنیا تاثیر گذاشت و توپ در تیر دو به مارتین بریتویت رسید. بریتویت که به خوبی جایگیری کرده بود کار چندان سختی برای باز کردن دروازه دینامو کیف نداشت.

70/ جوردی آلبا توپ را برای بریتویت ارسال کرد و بازیکن دینامو کیف بریتویت را از پشت هل داد و خطای پنالتی به سود بارسلونا اعلام شد. مارتین بریتویت ضربه پنالتی را با شوتی دقیق وارد دروازه کرد.

90+2/ پس از همکاری خوب مثلث آلبا، پویگ و آلنیا، توپ در سمت چپ به آلبا رسید و این بازیکن با پاسی کوتاه توپ را به محوطه جریمه و آنتوان گریزمان پاس داد. گریزمان با پای راست توپ را کنترل کرد و با پای چپ خود شوتی دقیق زد و دروازه دینامو کیف را برای چهارمین بار باز کرد

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.