سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

مهاجرانی: کسی را بیاوریم که لیاقت تیم ملی را داشته باشد

مهاجرانی: کسی را بیاوریم که لیاقت تیم ملی را داشته باشد

در فوتبال ایران برخلاف تمام دنیا، بازیکن است که سرمربی تعیین می‌کند.
حشمت مهاجرانی سرمربی اسبق تیم ملی ایران از اتفاقات اخیر فوتبال‌مان ناراحت است و اعتقاد دارد اتفاقاتی که در فوتبال ایران رخ می‌دهد، بر خلاف سایر کشورهای دنیاست. مهاجرانی با ابراز تأسف از شرایط اخیر گفت: «هیچ زمانی، پدیده جدیدی مانند فوتبال نمی‌تواند موجب اتحاد و همبستگی بین هواداران فوتبال شود اما متأسفانه در رأس فوتبال ما اتفاقاتی رخ می‌دهد که موجب  ایجاد خدشه به این اتحاد می‌شود.»
سرمربی اسبق تیم ملی کشورمان در ادامه با ابراز تعجب از دخالت چند بازیکن در بقا یا برکناری سرمربی تیم ملی کشورمان ابراز داشت: «در همه جای دنیا مربی است که بازیکن را انتخاب می‌کند اما در فوتبال ایران برخلاف همه دنیا به نظر بازیکن مربی را انتخاب می‌کند که در نوع خودش واقعاً عجیب است.»
مهاجرانی تأکید کرد: «در حال حاضر هیچ راهی نداریم جز اینکه حضوری آبرومندانه در جام جهانی داشته باشیم و از حیثیت فوتبال کشورمان به خوبی دفاع کنیم. با این کار، شادی و نشاط خوبی به جامعه تزریق می‌شود. باید از تجارب قبلی‌به خوبی استفاده کنیم.»
مهاجرانی همچنین اضافه کرد: «شاید بهتر بود اسکوچیچ را حفظ می‌کردیم چون برای انتخاب سرمربی جدید، خیلی دیر شده است. حالا هم باید یک مربی ایرانی را روی نیمکت اضافه کنیم که لیاقت نشستن روی نیمکت تیم ملی را داشته باشد. کسی که با مدیریت منطقی، همبستگی بهتری را در تیم ملی ایران ایجاد کند.»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.