جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰

یوونتوس 2-1 فرانس واروش؛ صعود زودهنگام با گل دیرهنگام

یوونتوس 2-1 فرانس واروش؛ صعود زودهنگام با گل دیرهنگام

یوونتوس در نمایشی نه چندان جالب، به سختی از سد تیم دفاعی فرانس واروش گذشت تا خیلی زود صعودش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا را مسجل کند

به گزارش ایران ورزشی،موراتا و کریستیانو رونالدو همچنان ستاره این روزهای یوونتوس هستند و بیانکونری با دو گل این دو بازیکن، به سختی فرانس واروش را شکست داد و در همین هفته چهارم مرحله گروهی، به دور بعدی صعود کرد. یوونتوس در شبی که دو بار تیرک دروازه فرانس واروش را لرزاند و یک موقعیت دروازه خالی توسط رونالدو از دست رفت، اسیر دفاع مستحکم فرانس واروش شده بود اما آلوارو موراتا بازهم درخشید و گلی تعیین کننده برای بیانکونری زد. 
 
19/فرانس واروش که با نفرات متعدد دفاع می کرد، روی ضدحمله به گل رسید. روی ضدحمله، دنیلو با زمین خوردن جا ماند و انگوئن پاسی را در عرض ارسال کرد که پس از برخورد به یک مدافع، با ضربه اوزونی فرانس واروش به گل رسید. شزنی نتوانست روی این توپ واکنشی نشان دهد.
35/پاس کوادرادو به رونالدو رسید و این ستاره پرتغالی با یک شوت زیبای پای چپ از پشت محوطه جریمه، دروازه فرانس واروش را فرو ریخت.
90+2/یوونتوس در اواخر بازی به گل رسید. پس از پاس عمقی دنیلو، کوادرادو صاحب توپ شد و روی دروازه سانتر کرد و موراتا با ضربه سر، گلی تعیین کننده وارد دروازه فرانس واروش کرد. 
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.