شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

اولین تجمع؛ حالا هوادار جواب می‌خواهد

باز هم می‌گویند نگران نباشید!

باز هم می‌گویند نگران نباشید!

پرسپولیس شروع فوق‌العاده‌ای در نقل و انتقالات تابستانی داشت اما موتور پرتحرک این تیم یکباره سر جایش ایستاد و کاملاً متوقف شد. حالا 18 روز از جذب سعید صادقی می‌گذرد و پرسپولیس نتوانسته بازیکن دیگری جذب کند تا صدای سرمربی‌اش در بیاید. برخی از هواداران متعصب پرسپولیس می‌گویند این کار رقباست و وقتی دیدند استقلال دیر جنبیده و دیر مربی‌اش را انتخاب کرده جلوی خریدهای پرسپولیس را گرفتند تا استقلال به رقیب سنتی‌اش نزدیک شود!

از این نگاه بدبینانه که فاصله بگیریم واقعیت امروز نشان می‌دهد تیم یحیی هنوز تکمیل نیست و برای تکمیل پازل چیزهایی کم دارد. دیروز خبر آمد: «تعدادی از هواداران پرسپولیس در ساختمان باشگاه حاضر شدند تا با رضا درویش، مدیرعامل باشگاه دیدار و گفت‌و‌گو کنند. صحبت‌های اخیر گل‌محمدی در مورد توقف نقل و انتقالات به‌مدت بیش از دو هفته باعث شد تعدادی از آنها در محل باشگاه حاضر شده تا به شکل رو در رو با درویش حرف بزنند. هواداران به داخل هدایت شدند و در جلسه با درویش و عطایی، مدیرعامل و معاون باشگاه صحبت‌های خود را مطرح کردند و در این جلسه به این تعداد از هواداران اطمینان خاطر داد که بابت روند نقل و انتقالات نگران نباشند و همه چیز طبق خواسته سرمربی تیم پیش خواهد رفت.»
نمی‌گوییم این تجمع‌ها هدایت شده است اما وقتی باشگاه پرسپولیس در مورد توقف نقل و انتقالات شفاف‌سازی نمی‌کند و جواب نمی‌دهد هم شایعات داغ می‌شود هم هوادار پرسشگر دنبال جواب می‌گردد. مطمئناً وقتی برخی صفحات پرسپولیسی در فضای مجازی این مطلب را مطرح می‌کنند که به‌صورت تعمدی مقابل نقل و انتقالات پرسپولیس را گرفته‌اند عده‌ای هوادار ساده‌دل خیلی زود باور می‌کنند و این‌طوری فضای ناسالم شبکه‌های اجتماعی ناسالم‌تر می‌شود و دوباره هواداران پرسپولیس به جان استقلال می‌افتند و حتماً عکس این مسأله هم رخ خواهد داد. جالب اینکه در همان فضا اخباری هم منتشر می‌شود مبنی بر اینکه در مورد کاسیانو با پیدا شدن سر و کله چند ایجنت و گیر آنها به برخی بندهای قرارداد باعث شده تا انتقال این بازیکن به پرسپولیس پیچ بخورد و تا الان جور نشود.
در عین حال برخی دنبال جواب سؤال بزرگ یحیی می‌روند که چرا پول پرسپولیس از بورس آزاد نشده و این ماجرا از کجا آب می‌خورد؟با لغو اردوی ترکیه پرسپولیس در تهران ماندگار شده و در دمای 38 تا40 درجه‌ای باید مهیای شروع لیگ بیست و دوم شود و این چیزی نیست که یحیی بخواهد و با لغو اردو صدایش در می‌آید. هوادار هم به این اعتراض‌ها نگاه می‌کند و پرسش پشت پرسش ایجاد می‌شود. فصل قبل انواع و اقسام این پرسش‌ها مطرح بود که استقلال چطور پول بیشتری داشت و بازیکنان گرانقیمت‌تری خرید و حالا همان سؤال‌ها به نوع دیگری در حال تکرار شدن است.
البته درویش دیروز بالاخره یک گام مثبت برداشت و با پرداخت پول استوکس و باشگاه کورتریک، یک جداره از پنجره همیشه بسته پرسپولیس در حال باز شدن است اما هم مطالبات فصل قبل بازیکنان و مربیان باقی مانده، هم نفرات جدید پیش پرداخت می‌خواهند و مهم‌تر اینکه دو، سه بازیکن دیگری که یحیی می‌خواهد هنوز جذب نشده‌اند.
جواب درویش و مسئولان باشگاه البته مثل تمام یک ماه گذشته تکراری است و آنها می‌گویند نگران نباشید، همه چیز طبق خواسته سرمربی پیش می‌رود اما این جنس جواب‌ها راضی‌کننده نیست. سکوت درویش بعد از مصاحبه معترضانه اخیر یحیی حالا باعث شده تا هوادار از مدیر باشگاهش جواب بخواهد و هر روز که بگذرد و اتفاقی نیفتد تعداد این پرسشگران بیشتر و چهره‌شان برافروخته‌تر خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.