یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مهدی تارتار: با بودجه‌ای که داشتیم‌ بازیکنان خوبی جذب کردیم

مهدی تارتار: با بودجه‌ای که داشتیم‌ بازیکنان خوبی جذب کردیم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن، در تمرین این تیم گفت:

باید مدیران باشگاه را تحسین کرد که خیلی هوشمندانه عمل کردند و ما توانستیم خیلی زود بازیکنان مدنظر را جذب کنیم و بازیکنانی که جزء شاکله اصلی تیم بودند را تا حدود زیادی حفظ کنند.
او با اشاره به قراردادهای نجومی بیان داشت:

اصلاً نتوانستیم با تعدادی از بازیکنان صحبت کنیم و تیم ما گزینه ششم هفتم آن‌ها بود و زور ما به جذب این بازیکنان نمی‌رسید و سعی کردیم با بودجه‌ای که در اختیار داریم بازیکنان خوبی جذب کنیم.

تارتار با اشاره به بازیکن‌سازی در تیم ذوب‌آهن و بازیکنان نامدار سایر تیم‌ها در خصوص کسب نتیجه ذوب‌آهن گفت:

انتظار خودمان از بچه‌ها زیاد است، ضمن حفظ جایگاه سال گذشته نیم‌نگاهی هم به بالاتر داریم و می‌دانیم کار سختی پیش‌رو داریم ولی سال گذشته به همه ثابت کردیم که می‌توانیم یقه تیم‌های بزرگ را بگیریم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خطاب به هواداران بیان داشت:

از هواداران خواهش می‌کنم ما را حمایت کنند و انتظارات به‌جا از ما داشته باشند و توقع این را نداشته باشند که با تیم‌های مدعی رقابت کنیم چون اصلاً بودجه ما قابل قیاس با تیم‌های دیگر نیست ولی می‌توانیم رقیب سرسختی برای آن تیم‌ها باشیم.
اشتباهات داوری امتیاز زیادی از ما گرفت

وی با بیان این که معمولاً سال‌های دوم و سوم کار با تیم راحت‌تر است و بازیکنان با تفکرات ما آشنا شده‌اند، افزود:

سال قبل که واقعاً نیم‌فصل اول خوب نبودیم و تغییرات گسترده‌ای داشتیم، امسال اگر بتوانیم امتیازاتی که در نیم‌فصل دوم سال گذشته گرفتیم را از اول فصل به‌دست بیاوریم،‌ می‌توانیم رقیب خوبی باشیم، به همه این‌ها اشتباهات داوری را اضافه کنید که امتیازات زیادی را از ما گرفت.
تارتار در خصوص مقابله با اشتباهات داوری و روند عملکرد تیم در خصوص مقابله با این اشتباهات بیان کرد:

باید تیم گردن‌کلفتی باشیم و بودجه سنگینی داشته باشیم که بازیکنان هرکدام بتوانند نتیجه را تغییر دهند، در تیم‌های متوسط مثل ما بازیکن تأثیرگذار آن‌قدر زیاد نیست که بتوانیم با داور هم بجنگیم، امیدوارم این اشتباهات امسال دیگر سراغ تیم ما نیاید.
سرمربی تیم فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در خصوص حضور مربیان خارجی در لیگ امسال عنوان داشت:

به هرحال وقتی مربیان با کارنامه به کشور ما می‌آیند قطعاً می‌تواند به فوتبال ما کمک کند، به خصوص مربی سپاهان که بسیار با کیفیت است و بازیکنان بسیار از این مربی تعریف می‌کنند و من هم به عنوان مربی جوان‌تر سعی می‌کنم از تجارب این مربیان بهره بگیرم.
وی در خصوص تحولات تیم ملی تصریح کرد:

نمی‌شود خیلی از واقعیت‌ها را گفت و در حال حاضر باید تمرکزم روی تیم خودمان باشد، به خاطر حفظ تمرکز خودم و تیم ملی چیزی نمی‌گویم ولی در این مدت مشکلات زیادی برای تیم ملی ایجاد شد و بازی‌های تدارکاتی خوبی هم نداشتیم.
بالاترین جایگاه را برای خودمان در نظر می‌گیریم

تارتار در خصوص جایگاه ذوب‌آهن در لیگ امسال گفت:

همیشه بالاترین جایگاه را برای خودمان در نظر می‌گیریم ولی انتظار داریم که هواداران منطقی باشند، ما می‌جنگیم و تلاش می‌کنیم، قول می‌دهیم که هوادار خیالش راحت باشد و جایگاه بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.
سرمربی تیم فوتبال باشگاه ذوب‌آهن در خصوص تصمیم کمیته فنی برای تیم ملی تصریح کرد:

وقتی کمیته فنی یک تصمیمی می‌گیرد و با هماهنگی صورت می‌گیرد و این تصمیم اجرا نمی‌شود و اسکوچیچ برمی‌گردد، ضعف بزرگی است، شاید در کشور ما فقط این اتفاق می‌افتد.
وی در خصوص اعضای جدید کادر فنی گفت:

یکی از بچه‌های کادر حسین معمار بود که از او تشکر می‌کنم، وی از ایران رفت، محمد نوری که شاگرد خودم بود و شناخت خوبی از او داشتم به تیم اضافه شد، از سال گذشته دنبال بودم تا حدادی‌فر اضافه شود که امسال این اتفاق افتاد و تصمیم خودش بود که مربیگری را شروع کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.