جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

منافی: داور یک پنالتی اشتباه برای پرسپولیس گرفت

منافی: داور یک پنالتی اشتباه برای پرسپولیس گرفت
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ نساجی و پرسپولیس روز گذشته در یک بازی تدارکاتی برابر هم قرار گرفتند که این دیدار با تساوی به پایان رسید. جواد منافی در خصوص بازی به خبرنگار ما گفت: در بازی های تدارکاتی اول فصل به این دلیل که اکثر تیمها در بدنسازی هستند، در شرایط بازی نیستند و در کوران بدنسازی بد‌ن‌ها در افت است؛ با این حال بازی تدارکاتی برای ما اهمیت دارد و برای ما مهم بود مقابل پرسپولیس پرمهره، بچه‌ها بازی خوبی را ارائه کنند. ما هم در نیمه اول و هم نیمه دوم، به اهدافی که می‌خواستیم رسیدیم.

وی افزود: ما باید چند بازیکن جذب کنیم تا در لیگ برتر تیم قابل احترامی باشیم و مقابل پرسپولیس و استقلال و سپاهان و... بازی های خوبی را ارائه بدهیم.

مربی نساجی در ادامه عنوان کرد: نیمه اول دو گل عقب افتادیم اما در ادامه جبران کردیم و سه گل به پرسپولیس زدیم و فکر کنم بازی بسیار خوبی بود و اهدافی که کادرفنی می‌خواستند رسیدیم.


منافی در خصوص صحنه آخر بازی و اعتراض اعضای تیم نساجی به اعلام پنالتی به سود پرسپولیس گفت: در فوتبال چنین اتفاقاتی می‌افتد. از  داور باتجربه این بازی خیلی بعید بود چنین صحنه ای را پنالتی بگیرد و حتی خود بازیکنان پرسپولیس هم تعجب کردند. این صحنه در وقت اضافه بود و یک جورهایی داور بازی را درآورد اما نتیجه مهم نیست و نمایش تیمها اهمیت دارد. پرسپولیس تیم قابل احترامی است و فکر می‌کنم در ادامه کار هم بازی های دوستانه خواهیم داشت.

او با اشاره به نیاز نساجی به جذب بازیکن گفت: ما مهاجم می‌خواهیم و در فوتبال ایران شاید مهاجم های خوب زیادی نباشد. ما توان مالی محدودی داریم و نمی‌توانیم ریخت و پاش کنیم و باید بازیکنی بخریم که با توان باشگاه در تناسب باشد. دنبال بازیکن خوب خارجی هم هستیم و تلاش می‌کنیم تا بازیکنانی جذب کنیم که برای تیم مفید باشند.

منافی در مورد عملکرد نساجی در نقل و انتقالات و جذب شجاعی، ابراهیمی و شریفی از پرسپولیس توضیح داد: بازیکنانی که جذب کردیم بازیکنان اسمی هستند و در ادامه لیگ خیلی به نساجی کمک خواهند کرد؛ آنها پتانسیل خوبی دارند که در پرسپولیس حضور داشتند. نساجی با هواداران خوب خود شخصیت و ثبات پیدا کرده و فکر می‌کنم همه تیم ها حساب ویژه ای روی نساجی باز کرده‌اند چون این تیم سال قبل قهرمان جام حذفی هم شده است. فکر کنم این سه بازیکن در ادامه لیگ می‌توانند کمک زیادی به تیم ما بکنند.

مربی نساجی در پایان در واکنش به بالا رفتن انتظارات هواداران از این تیم گفت: توقع از تیم بالا رفته اما هواداران باید بدانند توان مالی تیم به خاطر خصوصی بودن، محدود است. ما مثل تیم های دیگر نیستیم و باید انتظارات در تناسب با این موضوع باشد. ما تلاش خواهیم کرد در شان تیم نساجی و هوادارانش بازی کنیم. هواداران ما عاشق نساجی هستند و امیدوارم ورزشگاه ما درست شود و مثل سال قبل پروازی نباشیم؛ این متغیر خیلی مهمی است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.