دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

ساعی: نگاه‌ ما به المپیک است

ساعی: نگاه‌ ما به المپیک است
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، هادی ساعی بعد از مجمع سالیانه فدراسیون تکواندو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجمع خوب و بی‌حاشیه‌ای بود. دوست داشتم محمد پولادگر در این مجمع باشد تا از او تقدیر کنیم اما معاون توسعه قهرمانی وزارت ورزش ترجیح دادند که در مجمع نباشند. مراسم تقدیر از آقای پولادگر را به عقب انداختیم و قرار است که در جام فجر از او تقدیر شود. همچنین در این مجمع از مسعود لشکری دبیر فدراسیون تقدیر شد. او به خاطر بازنشستگی از تکواندو جدا شد.

رییس فدراسیون تکواندو با اشاره به پشتوانه‌سازی برای این رشته گفت: هنر ورزشکاران ایرانی در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شد. ما با یک تیم جوان رفتیم و نتایج خوبی کسب کردیم. در بخش زنان نیز برای نخستین بار عنوان قهرمانی آسیا را کسب کردیم. امیدوارم این روند در سطح جهان و المپیک ادامه داشته باشد.

وی در زمینه بودجه فدراسیون نیز عنوان کرد: قرار بود یک جلسه تفاهم در وزارت ورزش برگزار شود که زمان آن هنوز مشخص نیست و وزارت ورزش هم زمانی را به ما اعلام نکرده است. در آن جلسه درباره بودجه و هزینه‌های فدراسیون تکواندو صحبت خواهم کرد.

رییس فدراسیون درباره رای عدم اعتماد مجمع به نواب رئیس پیشنهادی فدراسیون گفت: فکر نمی‌کردم مجمع آنها را رد کند؛ این 2 نفر در چند ماه گذشته به ما زیاد کمک کردند اما تشخیص مجمع بر آن بود که نفرات دیگری معرفی شود. ما باید کسانی را معرفی کنیم که هم در بخش فنی و هم مدیریتی قوی باشند اما افرادی با این ویژگی تربیت نشدند. به رای مجمع احترام می‌گذارم و به دنبال معرفی بهترین نفرات خواهم بود.

دارنده مدال طلای المپیک در رشته تکواندو گفت: از روز اول کمیته فنی تصمیم گرفت که 2 تیم با کادرهای متفاوت داشته باشیم. وظایف هر کدام مشخص و اعزام آنان نیز تعیین شده است. برای بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی نیز یک تیم اعزام خواهیم کرد. رقابت‌های تکواندو در این دوره از بازی‌ها سخت و در سطح بالایی قرار دارد.

وی ادامه داد: در قونیه تیم‌های قدرتمندی مانند مصر، مراکش، جمهوری آذربایجان و ترکیه حضور دارند و می‌توان گفت که یک مسابقات جهانی کوچک است. تیم جوانی اعزام خواهیم کرد و امیدوارم در ترکیه نتیجه خوبی کسب کنیم. نگاه ما به بازی‌های المپیک پاریس است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.