شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

صالحی امیری: به زودی تیراندازی جزو ۳ فدراسیون برتر می‌شود

صالحی امیری: به زودی تیراندازی جزو ۳ فدراسیون برتر می‌شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم تجلیل از مدال آوران مسابقات تیراندازی جام جهانی باکو اظهار کرد: سالن مراسم به دلیل حضور خانواده شهید مزین شده است. ما به شهدا احتیاج داریم و آنها به تجلیل ما نیاز ندارند. تیراندازی در مسیر جهش قرار گرفته و باید حمایت کنیم تا به قله های متعالی و به هدف نهایی برسد. با شناختی که من از این‌مجموعه دارم این اتفاق می‌افتد. در آینده نزدیک این فدراسیون جزو سه فدراسیون برتر خواهد بود. اکنون جزو ۶ فدراسیون برتر است. همه باید قدردان گذشتگان این فدراسیون باشیم. باید از همه کسانی که در طول تاریخ برای این فدراسیون زحمت کشیده‌اند قدردانی کنیم.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: تیراندازی با انگیزه به سمت قله های هدف می‌رود و ما و همه ارگان‌ها در کنارش هستیم. ما به عنوان یک وظیفه در کنار شما هستیم. در مدت اخیر یعنی از المپیک توکیو رو به صعود هستید. باکو هم یکی از ایستگاه‌هایی است که درخشیدید. در مورد مشکلات هم من مطلع هستم و مدام در ارتباط هستیم. تیراندازی همیشه جزو اولویت‌های ماست. همیشه به عنوان رییس کمیته می‌گویم به عنوان یک اولویت کنار شما هستم. به پیشکسوتان احترام بگذارید. آنها مثل ریشه هستند و باید قدردان آنها باشید.

وی گفت: من همیشه مسابقات هانیه رستمیان را دنبال می‌کنم. باورم این است که باید حمایت ما دو برابر باشد و این عین عدالت است. ما نسبت به ورزش قهرمانی زنان عقب ماندگی داریم. باید سرمایه گذاری ۱۰ ساله را بیشتر کنیم تا زنان به مردان برسند. اگر در تیراندازی روی زنان سرمایه گذاری کنیم نتیجه آن را می‌گیریم. حضور دختران تیراندازی در عرصه بین‌المللی اتفاق خوبی است.

او در ادامه صحبت‌هایش از حضار خواست تا تک‌تک ملی‌پوشان تیراندازی، مربیان آنها و سردار قربانی،‌رئیس فداسیون تیراندازی را تشویق کنند.

در این‌مراسم صالحی امیری مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به مربیان و ورزشکاران پرداخت کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.