یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

کمیته ملی المپیک به دست ورزشی‌ها بیفتد

ثبت نام میراسماعیلی برای ریاست و هیات اجرایی

ثبت نام میراسماعیلی برای ریاست و هیات اجرایی
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، در نخستین روز از ثبت نام کاندیداهای انتخابات کمیته ملی المپیک، آرش میراسماعیلی برای پست‌های ریاست و هیات اجرایی ثبت نام کرد.

میراسماعیلی پس از ثبت نام گفت: امروز اولین روز ثبت نام است و با افتخار با ثبت نام کردم. اعتقاد همیشگی من این بود این پست‌ها مختص افراد ورزشی است. با تمام احترامی که برای افرادی که در این مدت خدمت کردند، با توجه به این که دولت به یک وزیر ورزشی اعتماد کرد، اجازه دهند کمیته ملی المپیک به فرد ورزشی برسد. این پست‌ها هم جایگاه کسانی است که خاک ورزش خوردند چون جایگاه تخصصی است و دوستان این را بپذیرند.

او ادامه داد: رقابت درون مجمعی و ورزشی است و دوستان بپذیرند و اجازه بدهند کمیته ملی المپیک همانند وزارت ورزش به دست ورزشی‌ها بیفتد. کمیته ملی المپیک جایگاه رفیعی را در دنیا دارد، کارهای مهمی می‌توان انجام داد و دیپلماسی قوی و توجه به فدراسیون‌ها می‌خواهد.

میراسماعیلی ادامه داد: درباره کارهایی که در این مدت انجام نشده ما قهرمانان داریم رنج می‌بریم. کمیته ملی المپیک مختص کمیسیون‌ها و کار سیاسی نیست و کار اجرایی می‌خواهد. برنامه بسیار خوب بلند مدت می‌خواهد تا جایگاه‌مان را ویژه ارتقا دهیم.

او افزود: مدال‌های المپیک که به دست آمده براساس استعداد قهرمانانی بودند که مدال گرفتند. برنامه‌ریزی بلندی انجام نشده است همین الان با کمبود خوابگاه مواجه هستیم هنوز یک خوابگاه مناسب برای کمپ‌های تیم های ملی نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.