سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

احمدزاده: باید کسی مثل گابریل پین دستیار تیم ملی شود

احمدزاده: باید کسی مثل گابریل پین دستیار تیم ملی شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ محمد احمدزاده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تیم ملی اظهار کرد: متاسفانه در جامعه ما نسبت به فوتبال ناامیدی به وجود آمده است. البته برخی از رسانه‌ها باعث به وجود آمدنش شد. این ماجرای اخیر دو دستگی و تردید بزرگی را در بین مردم به وجود آورده است. این حواشی را خود زنی می‌دانم. برخی از رسانه‌ها و پیشکسوتان خودزنی کردند و طوری شد که بازیکنان هم علیه سرمربی تیم ملی صحبت کردند.

مربی سابق تیم ملی افزود: وقتی بازیکنان متوجه شدند که می‌توانند درباره مربی‌اش صحبت کنند، در مراجع بالاتر هم صحبت و آن را عمومی کردند. همه چیز دست به دست هم داد تا به امروز برسیم. بازیکنان باید متوجه شوند که برای تیم ملی بازی کنند. بازیکن باید متوجه شود که جام جهانی به آینده‌اش ربط دارد و چقدر مهم است.

او اضافه کرد: مشکل در تدارک بازی‌های دوستانه جدید نیست. مساله این است که تیم به اتحاد برسد. بازیکن باید متوجه شود که برای آینده خودش و تیم ملی کشورش تمام تلاش و انرژی‌اش را بگذارد. تمرکز بازیکن و اتحاد بازیکنان مهم است. این باعث می‌شود بازیکن تیم ملی تا حدودی فراموش کند چه اتفاقی در گذشته افتاد. بازیکن باید بهترین خودش باشد تا در جام جهانی موفق باشد. تیم‌های مقابل ما چندان غول هم نیستند و به نظر من می‌توانند موفق شوند.

احمدزاده با بیان این‌که اتحاد و تمرکز باعث موفقیت در جام جهانی می‌شود، بیان کرد: باید بازیکنان را هم از نظر فکری و هم از نظر آمادگی بدنی آماده کنیم. این اصلی‌ترین قسمت است. عقیده من این است که اسکوچیچ باید نیمکتش را هم قوی کند و افرادی را کنارش بگذارد که شرایط تیمش را بهتر کند. اسکوچیچ مثل فرهاد مجیدی به کسی مثل گابریل پین نیاز دارد و باید یک مربی با کیفیت را در کنار خود قرار داد. گابریل پین بهترین گزینه برای کمک به سرمربی تیم بود و می‌توانست کمک کند. تیم ملی نیاز به حمایت، تجربه، تمرکز و اتحاد دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.