شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

معاون ورزشی ورزشگاه آزادی: استقلال و پرسپولیس در یک سال گذشته اجاره ورزشگاه را نداده‌ اند

معاون ورزشی ورزشگاه آزادی: استقلال و پرسپولیس در یک سال گذشته اجاره ورزشگاه را نداده‌ اند

رضا موسوی معاون ورزشی ورزشگاه آزادی درباره وضعیت چمن ورزشگاه آزادی و پرداخت اجاره بهای زمین توسط پرسپولیس و استقلال صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، رضا موسوی معاون ورزشی ورزشگاه آزادی در خصوص چمن زمین فوتبال این ورزشگاه گفت:

به هیچ عنوان چمن استادیوم آزادی بلند نیست. دستگاه چمن ‌زن سایز مشخصی برای کوتاه کردن دارد و برای تمام بازی ‌ها از آن استفاده می ‌شود.

موسوی افزود:

اینگونه نیست که ما چمن را در یک بازی کوتاه و در بازی بعدی بلند نگه داریم. در بازی قبلی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد، به خاطر شرایط بارندگی، توپ مسابقه سنگین شد و آب در زمین بیشتر بود و سرعت بازی را کاهش داد و این مسئله باعث شد این احتمال داده شود که این وضعیت به خاطر چمن استادیوم بوده است.

معاون مجموعه ورزشی آزادی گفت:

صحبت ‌هایی در خصوص پرداخت اجاره بهای زمین فوتبال استادیوم آزادی مطرح شده که باید بگویم ظرف یک سال گذشته دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در این رابطه پولی پرداخت نکرده ‌اند. اجاره هر باشگاه 130 میلیون بوده و اینکه گفته شده 250 میلیون بوده است، برای من جای سوال دارد که چگونه این رقم و مبلغ را اعلام کرده ‌اند. از زمانی که بلیت ‌فروشی نبوده،‌ ما پرداختی از این دو باشگاه دریافت نکردیم تا به نوعی از این دو باشگاه حمایت کرده باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.