یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

رئیس فدراسیون بسکتبال: مدیر تیم‌ملی تغییر نمی‌کند

رئیس فدراسیون بسکتبال: مدیر تیم‌ملی تغییر نمی‌کند
بهزاد آریس
بهزاد آریس

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، جواد داوری رئیس فدراسیون بسکتبال، درباره شائبه‌ها و بحث برکناری محسن صادق‌زاده مدیر تیم ملی بزرگسالان ایران توضیح داد: ما در مرحله اول تصمیم داریم مدیر تیم‌‌های پایه را معرفی کنیم، اما در مورد صادق‌زاده تغییراتی وجود ندارد و او تا آخر پنجره‌های جام جهانی ۲۰۲۳ کنار ما حضور خواهد داشت. بعد از جلسات هیات رئیسه و کمیته فنی فدراسیون رسما نتیجه گیری می‌کنند.

وی درباره بحث قرارداد دلاری سعید ارمغانی سرمربی تیم ملی نیز توضیح داد: چنین صحبت‌هایی مسائل داخلی فدراسیون و بر اساس قوانین و ضوابط بخش است که مشکلی ندارد.

داوری درباره آخرین وضعیت تیم ملی بزرگسالان نیز اظهار کرد: برنامه‌‌هایی به صورت کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داریم که با ارمغانی در میان گذاشته‌ایم تا نتیجه خوبی حاصل شود. با توجه به فاصله کم میان پنجره انتخابی جام جهانی و کاپ آسیا قرار شد با تیم باتجربه‌تری وارد مسابقات شویم، اما تلاش شد تغییراتی در جهت برنامه‌ها صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: این تغییرات بیشتر درباره بازیکنان هست و روندی است که باید به اجبار انجام شود. نیاز هست که این تیم تغییرات درباره ساخت نسل جدید صورت بگیرد، چرا که میانگین سنی تیم بالا است و باید کم کم این جابجایی را انجام دهیم تا تیم به شرایط آرمانی برسد و یک تیم پویا و خوبی را نسبت به گذشته داشته باشیم.

داوری افزود: دید ما باید مسابقات جهانی باشد و نه اینکه صرفا مسابقاتی فقط در سطح آسیا را مد نظر قرار دهیم. ما باید به عنوان یک تیم باتجربه در مسابقات جهانی هم موفق ظاهر شویم و همه تلاش خود را برای رسیدن به این هدف انجام می‌دهیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.