پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

شاهرخ بیانی: ساپینتو خیلی داد و بیداد می‌ کند!

شاهرخ بیانی: ساپینتو خیلی داد و بیداد می‌ کند!
بهزاد بیرانوند
بهزاد بیرانوند

به گزارش ایران ورزشی، شاهرخ بیانی درباره تساوی یک - یک تیم فوتبال هوادار تهران مقابل استقلال در دیداری تدارکاتی به تسنیم گفت:
هر دو تیم از بدنسازی آمده بودند و بازی سنگینی بود. ما از عملکرد بازیکنان‌مان راضی بودیم. استقلال روز قبل بازی تدارکاتی انجام داده، اما از برخی نفرات اصلی‌اش استفاده نکرده بود. بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و فشار آوردند. ما یک ضربه پنالتی از دست دادیم و یک توپ هم در موقعیت تک به تک به تیر دروازه زدیم. استقلال را هم در مجموع تیم خوبی دیدم و فقط نیاز دارند که بیشتر هماهنگ شوند. استقلال به دلیل حفظ نفرات اصلی، فرق آنچنانی با سال گذشته ندارد.
وی با اشاره به حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال تصریح کرد:
مربی تیم فوتبال هوادار در مورد تقدیر بیژن طاهری و ساپینتو از او به دلیل تولدش گفت:
سالروز تولدم شانزدهم مرداد است اما به دلیل فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، روز بازی با استقلال از من تقدیر کردند که باید از بیژن طاهری تشکر کنم. ساکت الهامی نیز تابلوی فرش ابریشم به ساپینتو داد که کار قشنگی بود.
امیدوارم هر چه زودتر انتخابات فدراسیون برگزار شود و جلوی کارها را بگیرند. بازیکن ملی‌پوش باید به فکر تیم ملی باشد نه بیانیه دادن. زشت است بازیکن ملی‌پوش بیانیه بدهد. وظیفه بازیکن ملی‌پوش این است که برای پرچم کشورش بازی کند و برای او نباید مهم باشد که چه کسی باشد و چه کسی نباشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.