دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

روحیه قهرمانی را در بازیکنان پرسپولیس دیدم

خان‌محمدی: مربیان خارجی طرح و برنامه خوبی در تمرین داشتند

خان‌محمدی: مربیان خارجی طرح و برنامه خوبی در تمرین داشتند

حسن خان‌محمدی مدافع کناری سال‌های گذشته پرسپولیس که چند سالی است در کادر مربیگری تیم‌های پایه فعالیت می‌کند بعد از حضور در تمرین تیم اصلی حالا با شناخت دقیق‌تر و عمیق‌تری نسبت به فوتبال و تیم سابقش صحبت می‌کند.

چند روز پیش در محل تمرین پرسپولیس حاضر شدید.
بله، خوشبختانه بازیکنان در تمرین آماده و سرحال بودند و خیلی خوب خواسته‌های کادر فنی را در زمین اجرا می‌کردند. همه چیز خوب بود و فقط یکسری مشکلات در زمینه بعضی از امکانات وجود داشت که البته در کنار تمام مسائل مثبتی که نزد بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس وجود داشت خیلی مهم نیست.
منظورتان از کمی و کاستی‌ها برگزار نشدن اردوی خارجی بر خلاف سایر تیم‌های مدعی نیست؟
مسلماً اگر اردوی خارجی برگزار می‌شد برنامه‌ها خیلی بهتر و رو به جلو پیش می‌رفت و تیم شاید به لحاظ آماده‌سازی دو هفته‌ای جلو می‌افتاد اما به هر حال شرایط اردو میسر نشد و تیم در تهران آماده شد و بازی‌های تدارکاتی خوبی را برگزار کرد.
بازیکنان را به لحاظ فنی تا چه اندازه آماده دیدید؟
همگی شرایط خوبی داشتند. حتی عبدی که کمی آسیب دیدگی داشت از شرایط خوبی برخوردار بود. تیم به لحاظ بازیکن بضاعت خوبی دارد و جدا از پست مهاجم کم و کاستی دیگری ندارد.
روحیه قهرمانی را نزد بازیکنان جدید پرسپولیس دیدید؟
بازیکنان سطح بالا و خوبی به لحاظ فنی در پست‌های مختلف در تمرین پرسپولیس حضور داشتند. من روحیه قهرمانی و شرایط فنی ایده‌آلی را در تیم یحیی و بازیکنان جدیدش دیدم.
نقش مربیان خارجی و تمرینات آنها را به لحاظ فنی چگونه ارزیابی کردید؟
کار مربی گلرهای پرسپولیس را دیدم که خیلی خوب گلرها را تمرین می‌داد. مربیان خارجی دیگر هم با برنامه بودند و خیلی دقیق تیم را طبق برنامه تمرین می‌دادند و در نهایت آقا یحیی هم تصمیمات خوبی برای تیم داشت. برای شروع فصل من شرایط خیلی خوب و خوشحال کننده‌ای را در تمرینات دیدم که امیدواری‌ها را برای موفقیت این تیم به‌شدت افزایش می‌دهد.
حضور سیدجلال و نقش او را در تمرینات پرسپولیس چگونه دیدید؟
حضور سیدجلال به لحاظ روحی برای تیم خیلی مهم است و به هر حال او کاریزمای خاص خودش را دارد به همین دلیل حضور او در جمع کادر و در کنار بازیکنان برای پرسپولیس مفید است.
در خصوص قرعه هفته‌های اول و دربی چه نظری دارید؟
برای تیمی که هدفش قهرمانی است قرعه فرقی ندارد. به هر حال باید با تک تک حریفان چه در هفته اول یا هفته‌های بعدی رودررو شد و در این بین میزان آمادگی و شناخت کافی و طرح و برنامه داشتن متناسب با هر حریف نکته مهم و کلیدی است که فکر می‌کنم کادر فنی و سرمربی پرسپولیس به همه این مسائل اشراف کاملی دارد.
به‌عنوان یک مدافع کناری عملکرد مدافعان کناری پرسپولیس خصوصاً خریدهای جدید در دو دفاع راست و چپ را چگونه ارزیابی کردید؟
دانیال اسماعیلی‌فر یکی از بهترین خریدهای پرسپولیس بوده و بازیکنان خوبی در دو دفاع کناری پرسپولیس حضور داشته و اضافه شده‌اند اما باز هم باید قدرت واقعی آنها را در مسابقات دید تا بهتر در خصوص‌شان نظر داد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.